Sūdzību dēlis: Vai, abonējot presi, ir garantija, ka žurnāls būs pastkastītē?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vēlos noskaidrot, vai, abonējot presi, ir garantija, ka žurnāls būs pastkastītē?”

Vai, abonējot presi, ir garantija, ka žurnāls būs pastkastītē?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Abonēju savam dēlam žurnālu “Kā tas strādā”. Presi izdod 1 vai 2 reizes mēnesī izdevniecība “Lilit”.

Žurnālam vajadzēja būt februārī, bet nav! Zvanīju, būšot februāra beigās, bet arī nav. Zvanīju šodien – būšot marta vidū!

Vai vispār redzēšu žurnālu savās mājās?”

3 komentāri

3 komentāri

 • Inese

  Inese

  Arī zvanīju pāris reizes, beidzamo reizi teica, ka tagad žurnāls iznākšot pēdējā (2.mēn.) dienā. Teorētiski jau tā tā sen bija laiks saņemt žurnālu, bet paskaste arī šodien ir tukša. Žēl, bērns ļoti gaida, jo abonoments bija kā dāvana.... Vairs nepasūtīsim.
 • Inga

  Inga

  "Lilit" izdevniecībai vispār vairs nav uzticamības! Cosmopolitan slēdza, Lilit pats arī vienu reiziiznāca ar mēneša nokavēšanos pagājušajā gadā un norādi, ka tas tāpēc, lai nākamie žurnāli iznāktu mēneša pirmajos datumos, bet nekas tāds jau realitātē nebija. Atkal žurnāls pastkastītē uz mēneša otru pusi vai pēdējā laikā - arī nav pastkastītē manīts vispār.
 • Kate

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!