Sūdzību dēlis: Uzsprāgusi māja Mālpils novadā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vēlējos paziņot par uzsprāgušu māju Mālpils novadā–Upmalās!”

Uzsprāgusi māja Mālpils novadā!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Jau vairāk nekā 10 gadus stāv uzsprāgusi māja, ar to neviens neko nedara. Cilvēki iet garām, bail, lai kaut kas uz galvas neuzkrīt!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Ēvalds.

9 komentāri

9 komentāri

 • Laila

  Laila

  Tā māja nau jau nu gan vairāk kā 10 gadus uzspragusi, nevajag pārspīlēt, ļoti labi atceros kad tas notika un tas bija labākajā gadījumā pirms 8 gadiem. Un dzīvokļi ir privatizēti, tur pašvaldībai nauj nekāda sakara, pašiem īpašniekiem jāmetas uz vienu roku un jāsaved savs īpašums kārtībā!!!!
 • Sarmīte Krakopa

  Sarmīte Krakopa

  Tāds pats arī Alūksnē bija gadījums. Jau daudzus gadus atpakaļ. Vēl joprojām daudzdzīvokļu mājai viena kāpņu telpa ar 15 dzīvokļiem ir aizklapēta ciet ar dēļiem un stutēm.
 • Kaspars Ziediņš
 • Monta Klintsone
 • Re kā!
  • Ēvalds

   Ēvalds

   Neviens neliek staigāt garām, bet cilvēki netiek uz saviem šķūņiem, dārziem un citām vajadzīgajām vietām.
   • Re kā!

    Re kā!

    Tad cita lieta cien. Ēvald!
  • Raivis Vingris

   Raivis Vingris

   Ja privātais īpašums sabrucis jāsakārto tad sods ja pašvaldības var stāvēt gadiem viņiem adbilde mēs paši sevi sidīsim nē varbūt rādīsim priegžīmi... Bardaks bijis un būs
   • Ilze Bērziņa

    Ilze Bērziņa

    Tie taču ir privatizētie dzīvokļi. PRIVĀTĪPAŠUMS!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!