Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien, ir tāds portāls sūdzības.lv, un, pēc manām domām, tas ir jāslēdz, jo, lasot tos ierakstus zem sūdzībām par iestādēm, redzami vieni Latvijas valsts nicinājumi no krievu tautības cilvēkiem,” raksta “Bez Tabu” skatītāja Elīna.

“Uzskatu, ka portāls sūdzības.lv jāslēdz!”

Viņa turpina:”Komentāri ir naidu kurinoši, manuprāt, par šo portālu jāziņo attiecīgām iestādēm, nevaru vairs lasīt, kā tiek apvainoti cilvēki ne par ko! Administrācija neatbild uz cilvēku lūgumiem dzēst to visu! Nekas, kas ir saistīts ar nacionālajām minoritātēm, neredzu, ka tiek dzēsts. Daudz komentāru tieši no krievu tautības cilvēkiem! Nesaprotu, kā var “braukt augumā” latvietim par to, ka viņš pasaka, ka cilvēks nerunā latviski kādā veikalā vai salonā! Ir arī izteikumi par to, ka Latvija ir stulba, kas savukārt novedis pie tā saucamajiem interneta “kariem” starp latviešiem un krieviem. Līdz ar to sanāk konflikti gribot vai negribot.”

13 komentāri

13 komentāri

 • xcxc

  xcxc

  Pareizāk būtu tā: Šis portāls man traucē apzagt cilvēkus, jo tiklīdz vienu apzagu uzreiz ieraugu sev sudzibas.lv, un vairāk pie manis nenāk. Ar tādu situāciju es saskaros personīgi, aizejot uz vienu sia kura solīja mani iekārtot darba ārzemes, bet nolēmu pārbaudīt, portālā sudzibas.lv, uzreiz saņemu daudz komentārus ka viņi krāpnieki. Saņemot naudu, pec diviem mēnešiem atbild ka nekā piemērotākā nevar ātras. Neskatoties uz to ak puse LV strādā ārzemes.
 • Inese

  Inese

  Pats labākais, ka ir uzņēmumi viņu reģistrā, par kuriem sūdzības nekur nav rakstītas, kā arī nemaz nevar ielikt, jāsāk domāt, ka tas iespējams ir maksas pakalpojums.
  Jebkurā gadījumā, šīs nepierādītās lietas, ko cilvēki raksta ir nelikumīgas! Var jau dot vārda brīvību, bet nejau pilnīgu apmelošanu! Kur ir pierādījumi, ka tas tā ir????
 • Alise

  Alise

  Vajag slēgt jo tur var apmelot jekuru cilveku un adminstracija pat neparbaudot vai tā taisniba neidzēš arā.
 • Dace

  Dace

  Ir likums par cilveku datu aizsardzibu ko sudzibas lv portals neievero.Sen ir laiks slegt.
 • Gunārs

  Gunārs

  Jums nepatīk sūdzībudēlis jūs iemācieties atšķirt krievu tautu no komunistiem mūsu simts bālīņi valstī sen jau iztirgo jumi ja būtu otrreiz jāiet uz barikādēm ietu tikai dēļ saviem bērniem unmazbērniem
 • Andris Bērziņs

  Andris Bērziņs

  Jā, šajā vietnē publikski var apmelot, nomelnot, kurināt naidu , aicināt uz pretvalstiskām darbībām. Vietnes uzturētāji nereaģē, līdz ar to, arī bezdarbība ir darbība, kas sodāma ar likumu LR .
  Šādas vietnes ir jāslēdz, un vietnes uzturētājus jāsoda !
  • Teo

   Teo

   Tāpēc ka pie mums to nedrīkst darīt tikai latviešiem. Pārējie var nod... kā grib mūs. Tas pats kas zviedru un vācu mēdijos par imigrantiem - tie drīkst kritizēt un darīt ko vēlas, vietējiem jātur mute par šo tēmu.
 • Andris Bērziņs

  Andris Bērziņs

  Sūdzības.lv ir ļoti, ļoti negodīga vietne, tiešāk cilvēki, kas uztur šo lapu. Par naudu un ne mazu, neievieto sūdzības +nodod sūdzības autora datus. Konkrēti LATVIJAS HIPOTEKA ! Nav Sudzības.lv nevienas sūdzības par LH. !!! Bez Tabu bija nesen raidījums par 3 mēnešu līgumiem, ir par šo tēmu rakstīts Sūdzības.lv , sūdzību neievieto, tiek saņemti zvani ar draudiem par sūdzēšanos!?
  KAS IR ŠIE CILVĒKI, KAM PIEDER SŪDZĪBAS.LV?
 • Gundars Slaviets
 • Roze Jaunsproģe

  Roze Jaunsproģe

  Pilnībā piekrītu. Viņi nekādīgi nereaģē,nedzēš kad viņiem lūdz kaut ko izdzēst. Šo portālu tiešām būtu jādzēš.
 • Kaspars Rozītis

  Kaspars Rozītis

  Būtu jāiemāca citiem argumentēti un pamatoti sūdzēties. Provokatori, starp citu, atradīs citu vietu, kur izliet savu nikno žulti.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!