Sūdzību dēlis: “Uzskatu, ka portāls sūdzības.lv jāslēdz!”

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

22 komentāri
“Uzskatu, ka portāls sūdzības.lv jāslēdz!”

“Labdien, ir tāds portāls sūdzības.lv, un, pēc manām domām, tas ir jāslēdz, jo, lasot tos ierakstus zem sūdzībām par iestādēm, redzami vieni Latvijas valsts nicinājumi no krievu tautības cilvēkiem,” raksta “Bez Tabu” skatītāja Elīna.

Viņa turpina:”Komentāri ir naidu kurinoši, manuprāt, par šo portālu jāziņo attiecīgām iestādēm, nevaru vairs lasīt, kā tiek apvainoti cilvēki ne par ko! Administrācija neatbild uz cilvēku lūgumiem dzēst to visu! Nekas, kas ir saistīts ar nacionālajām minoritātēm, neredzu, ka tiek dzēsts. Daudz komentāru tieši no krievu tautības cilvēkiem! Nesaprotu, kā var “braukt augumā” latvietim par to, ka viņš pasaka, ka cilvēks nerunā latviski kādā veikalā vai salonā! Ir arī izteikumi par to, ka Latvija ir stulba, kas savukārt novedis pie tā saucamajiem interneta “kariem” starp latviešiem un krieviem. Līdz ar to sanāk konflikti gribot vai negribot.”