Sūdzību dēlis: Uzreiz pēc Lāčplēša dienas pasākuma Jelgavā notika lāpu un svecīšu iznīcināšana!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Jelgavā 11.11.2019. plkst. 19.25 notiek lāpu un svecīšu iznīcināšana, kad pavisam nesen 19.00 notika Lāčplēša piemiņas svinīgais vakars.”

Uzreiz pēc Lāčplēša dienas pasākuma Jelgavā notika lāpu un svecīšu iznīcināšana!
EKRĀNUZŅĒNUMS

“Kas darbiniekiem vai sētniekiem liek tik agri rosīties ap pieminekļa teritoriju un pūst nost degošas sveces un lāpas? Vai tad lāpu gājiens un svinīgais pasākums ir veltīts tikai tam, ka uz skatuves runā Jelgavas mērs?

Es personīgi nevarēju tikt uz svinīgo pasākumu, nācu pēc darba nolikt savu piemiņu Jelgavas atbrīvotājiem, bet man priekšā jau viss melns un tumšs. Vai tiešām jau tik ātri visa piemiņa ir jāiznīcina? Vai tiešām šādus sakopšanas darbus nevar darīt vēlu vakarā, kad vairs jau cilvēki nenāk?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Mārīte.

404 | SKATIES
Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!

Lapa nav atrasta.

Kāds teiciens vēsta, ka: "Koks atstāj celmu, akmens vietu, bet cilvēks - atmiņas." Savukārt internets atstāj kodu 404 un bezpalīdzīgu tekstu "Lapa nav atrasta", jo lapa, ko mēģini atvērt, tiešām ir zudusi.

Iesakām doties uz sākumlapu (cerams, vismaz tā vēl eksistē).

Gribu tikt atpakaļ
404
1 komentārs

1 komentārs

  • Kampsis

    Kampsis

    Iepriekšējo reizi neuzmanīgi pieminot lāčplēsi ar lāpām nodega jelgava...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!