Sūdzību dēlis: Uzņēmums atteicies palīdzēt stārķim uzbūvēt ligzdu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

1 komentārs
Uzņēmums atteicies palīdzēt stārķim uzbūvēt ligzdu!

“Labdien, pie mājas stārķis izmisīgi cenšas izveidot ligzdu uz “Latvenergo” elektrības staba, bet ne viss tur turas. Palasot “Latvenergo” mājaslapā, sapratu, ka uzņēmums domā/rūpējas par balto stārķu populāciju. Tā kā man nekas nav pretī, ka blakus dzīvo stārķi, zvanu “Latvenergo”, lai izvērtē situāciju un uzliek ligzdai pamatni. Būs droši no elektrodrošības puses un putniem miers. Pārstāvis bija atbraucis, novērtēja situāciju un viss. Stārķis turpina būvēt, bet nekas nesanāk,” savus novērojumus klāsta Andris.

“Pēc atkārtota zvana, lai noskaidrotu situāciju, vai “Latvenergo” uzstādīs ligzdas pamatni, tiek paziņots, ka ligzdošanas periodā nekas netiks darīts. Es jau nelūdzu, lai nojauc, bet vēlos, lai palīdz uztaisīt ligzdu! Kur tad ir tā deklarētā balto stārķu aizsardzība?” viņš vaicā.