Sūdzību dēlis: “Pašu spēkiem uzceļam skaistu atpūtas vietu, bet mums to liek novākt!”

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

29 komentāri
“Pašu spēkiem uzceļam skaistu atpūtas vietu, bet mums to liek novākt!”

“Mēs atrodamies Kuldīgas novada Rendas mežā, pie ezera “Zilonis”, kur ir uzcelta nojume bez pamatiem. Tur cilvēki var atpūsties un apsēsties pie galda un vērot skaisto ezeru. Bet nojumes izmēri ir ne vairāk 5 m². Kuldīgas novada dome vēlas to demontēt ar Kuldīgas būvvaldes lēmumu tuvākajā laikā,” raksta Bez Tabu skatītāja Sandra.

“Vai Latvijas valsts meži pieder Latvijas tautai vai nepieder? Vai mēs tajos varam ogot, sēņot, atpūsties un atpūsties vietās, kur latviešu pilsoņi ir paši ar savām finansēm un laiku uzbūvējuši šādas atpūtas vietas sev un citiem? Vai mēs esam tiesīgi iebilst pret šo demontāžu?” viņa vaicā.