Sūdzību dēlis: “Uz zāļu receptes angļu valoda – kā vecvecāki lai saprot?”

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

20 komentāri
“Uz zāļu receptes angļu valoda – kā vecvecāki lai saprot?”

“Labdien. Nesen mani vecvecāki saskārās ar neskaidrībām jaunās veselības sistēmā. Ar ārsta izrakstīto e-recepti kabatā vectēvs devās uz aptieku un saņēma vajadzīgās zāles. Mājās apskatot, kļuva skaidrs, cik bieži un kādās devās zāles jālieto, taču iekavās rakstīts 1 month,” raksta Bez Tabu skatītāja Undīne.

”Skaidrs, ka ilgums – viens mēnesis. Bet kā lai gados vecāki cilvēki vai angliski nerunājoši cilvēki to saprot? Šajā gadījumā vectēvs vērsās pie manis, lai izskaidroju, ko tas nozīmē, bet ne visi to izdarīs. Vai tiešām nevar izdomāt kādu citu pieeju šim skaidrojumam?” vaicā Undīne.