Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

4 komentāri
Uz “Tallink” kuģa var uznest viss kaut ko! Šausmas! Un tas ir viss?

“Labdien! Šausmas!!! “Tallink” kā svarīgāko prioritāti uzskata cilvēku drošību uz kuģiem, bet – vai varam justies droši uz ”Tallink” prāmja?

Vai patiešām, lai tiktu uz prāmja, ostā ir jāuzrāda vienīgi pase. Un tas ir viss? Bet patiešām, neviens neko nepārbauda! Tas nozīmē, – uz kuģa var uznest viss kaut ko! Jā, un par to var pārliecināties ikviens Rīgas pasažieru ostā!!!”

Iesūtīja: Artūrs

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • zaiga
  +3 +3 0

  zaiga

  Pirms mēneša neprasīja pat pasi. Iečekojos un ar 3 bērniem vienkārši uzkāpām uz prāmja. Tie bērni varēja arī nebūt mani.... Ideāli kādam cilvēku tirgonim.
  Patiesībā omulīgi nebija, jo varēja braukt jebkurš manā vietā un uz kuģa ienest arī varēja jebko.
  Atpakaļ tas pats.
  Drošībai ir jābūt. Cerams ka tas tiks sakārtots.
 • :(
 • ...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl