Sūdzību dēlis: Uz apģērba uzlīmēta lielāka cena! Kāpēc tāds uzcenojums?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Šodien devos iepirkties uz T/C “Alfa”.”

Uz apģērba uzlīmēta lielāka cena! Kāpēc tāds uzcenojums?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Ieejot apģērbu veikalā “Cropp Town”, secināju, ka lielākajai daļai preču uz oriģinālās cenu zīmes ir uzlīmēta lielāka cena. Vai ir pieļaujams šāds uzcenojums?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Kristaps.

54 komentāri

54 komentāri

 • Dāvis Zambars

  Dāvis Zambars

  Kur problēma? Cena ir norādīta. Ja ASV ir lētāk, neviens taču neliedz lidot pašam pakaļ lētāk. 🤷‍♂️
 • Arta Grundmane
 • Nauris Bērziņš

  Nauris Bērziņš

  Ārprāts pāris eiro uzcenojums :D :D ai ai ai :D
 • Baiba Samoilova

  Baiba Samoilova

  Hello goodmorning!!!! Piemērs iz realitātes. Zara, Inditex, spāņu prece. Tiek ražota visās malās bet... Jo tālāk no Spānijas vai valsts no kuras prece tiek piegādāta jo lielāks uzcenojums. Ceļš un viss pārējais maksā naudu. Un neviens ražotājs neprintēs cenu zīmes katrai valstij atsevišķi. Prece uz konkrētu valsti tiks atsūtīta vairumā ar standarta cenu zīmi un Latvietis, Austrietis, Krievs vai jebkurš cits veikala darbinieks parastais, ņems un manuāli pārlimēs cenas, un nejau tāpēc, ka viņš sapnī pa nakti redzēja ka grib uzlikt lielāku cenu, bet tāpēc, ka ražotājs ir noteicis ka tāda cena būs šai precei Latvijā, Austrijā vai Krievijā.
  Šo es uzzināju kad biju ciešā kontaktā ar Inditex.
 • Oskars Stiens

  Oskars Stiens

  Cenas mainās.. Jqp3d benzīntankos atkal cenas ceļas, Beztabu lūdzu risiniet so
 • Marta

  Marta

  Drēbes sūta no citām valstīm . Birciņā ir izsūtītās valsts cena . Katrā valstī ir savādāki nodokļi . Un katrā veikalā ir sistēma , kur tiek parādīts , cik maksā apğērbs konkrētajā valstī .🤷‍♀️
 • Kārlis Kokins
 • Nepamierinātā

  Nepamierinātā

  Forši, rakstus mēs publicējam, bet atbildi uz jautājumu nesaņemam?
 • Zane Zundāne

  Zane Zundāne

  Iespējams ir vērts apsvērt domu par to, ka neviens no šiem brendiem nepieder latviešiem.
  Mums nav ražošanas, un viss kas ir ražots citās valstīs ir jāpiegādā. Lidz ar to veidojas, gan muitas nodevas, ceļa izdevumi, nerunājot par atkārtotu šķirošanu, kārtošanu, tas viss ir nauda.

  Nerunājot par pievienoto PVN, kas citas valstis var atšķirties.
  Un arī valsts finansējums, kas izmaina cenu.
  • Niks Luika

   Niks Luika

   Zane Zundāne latvieši savus biznesus pārdod lietuvietim... Un pēc tam iet pie šī rukāt pa minimālo 🤣😳🤭
 • Elviss Pētersons

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!