Sūdzību dēlis: Ugunsdzēsēji un glābēji darba laikā nogalina kaiju mazuli!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Novēroju Rīgā, Stabu un Krišjāņa Barona ielas krustojumā, ka ugunsdzēsēji un glābēji darba laikā nogalina kaiju mazuli!”

Ugunsdzēsēji un glābēji darba laikā nogalina kaiju mazuli!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Ceru, ka tas ir vienīgais gadījums un tādas akcijas netiek veiktas visā Rīgā! Ieradās ugunsdzēsēji, glābēji un uzkāpa uz jumta, paņēma kaijas mazuli, kaut arī māte bija blakus!

Man mājā uz pretējā jumta arī ir kaija ar diviem mazuļiem!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo kāds situācijas aculiecinieks.

27 komentāri

27 komentāri

 • Alvis Siliņš

  Alvis Siliņš

  Šodien biju aculiecinieks kā kaija plosija dzīvu balodi... vai raksta iesniegšana nokavēta?
  • Linda Kalniņa

   Linda Kalniņa

   Alvis Siliņš Ne tak!!! Rīt raksti un piedomā ko pikantu klāt...piemēram, redzēju kā tente baroja šo balodi ar zivīm un tad notika uzbrukums
  • Alvis Siliņš

   Alvis Siliņš

   Linda Kalniņa lieliska ideja... nedaudz stāsta... drāmas, ož pēc sensācijas. Pasaulē bads beidzies tāpat nav cita par ko uztraukties.
 • Ludmila Medvedjeva

  Ludmila Medvedjeva

  Ceru, ka ugunsdzēsēji un glābēji atradās uz jumta darba pienākumu dēļ, nevis lai nodzertu aliņu.
  Ja notika glābšanas pasākums, tad prioritātē būs cilvēki un ēkas.
  Ko sūdzmanis darīja uz jumta ?
 • Ass

  Ass

  Viena tante teica un visas klačas pa visu pagastu tā aiziet. Tie putni vispār man nepatīk, kaut viņi vispār Rīgā nebūtu.
 • Eva Pastore

  Eva Pastore

  Vispār nesaprotu!!!!! Ko kaijas dara Rīgas centrā??? Vai zvirbuļi un baloži samainījuši ar kaijām dzīves vietas?🤔
  • Laura Ozola

   Laura Ozola

   Kaiju pilns arī Jelgavas centrs. Līdz jūrai tālāk nekā no Rīgas. Ķērc trakāk kā gaiļi pie pirmās gaismas (ap 3:30-4iem sāk) 🙄😁 Tai brīdī ar gribas to "izbeigt" ,bet tā vietā aizveru logu 😁
  • Aŗija Bluma

   Aŗija Bluma

   Kaijas, kovārņi ķērc kā traki! Posta mazo putniņu ligzdas,apēd mazos putnu bērnus u.t.t, kas notiek dabā? Agrāk kaijas dzīvoja pie jūras un tos melnos ķērcējus arī nemanīju! Kādam piegriezās!
 • Laura Ozola

  Laura Ozola

  Kur pierādījumi? Izklausās pēc : "vecāmāte nosapņoja" 😀
  Loģikas nekādas
 • Iveta Jaudzema

  Iveta Jaudzema

  Cilvēkiem garlaicīgi dzīvot,nezin vairs kur uzmanību smelties! 🤣🤣
 • Kristīne Kļaviņa
 • Lasma Pinkus
 • Vilnis Priede

  Vilnis Priede

  Cietumā tos slepkavas,gan jau paši nodzēsīsim ugunsgrēku!Iespējams pat palīdzēsim saeimu dzēst,nākošreiz.......................

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!