Sūdzību dēlis: Ugunsdzēsēji un glābēji darba laikā nogalina kaiju mazuli!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Novēroju Rīgā, Stabu un Krišjāņa Barona ielas krustojumā, ka ugunsdzēsēji un glābēji darba laikā nogalina kaiju mazuli!”

Ugunsdzēsēji un glābēji darba laikā nogalina kaiju mazuli!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Ceru, ka tas ir vienīgais gadījums un tādas akcijas netiek veiktas visā Rīgā! Ieradās ugunsdzēsēji, glābēji un uzkāpa uz jumta, paņēma kaijas mazuli, kaut arī māte bija blakus!

Man mājā uz pretējā jumta arī ir kaija ar diviem mazuļiem!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo kāds situācijas aculiecinieks.

27 komentāri

27 komentāri

 • Liga

  Liga

  Vispār varētu parunāt un sižetu uztaisīt vai to kaiju populāciju pilsētā ierobežo? Jo Purvciemā un Pļavniekos jau pa traku paliek. No rītiem ap četriem sāk klaigāt. Kādreiz bija gaiļi, tagad modinātājs kaijas. Un sešus mazuļus pie mājas saskaitīju šogad, un ja pie katras mājas tik daudz tad nav patīkami. Populācija nav jāiegrožo? Trokšņi aprimst tikai vējainās un lietainās dienās.
 • Lili Kaķis

  Lili Kaķis

  Kaijām ir jāatrodas jūras malā nevis pilsētā! Pietiek tās kaku mašīnas barot!
 • Valters

  Valters

  Pagājušo nedeļ ,sargājot tos kropļus,viena kaija Tromsø man nopļūttija piedurkni!
 • Andis Liepiņlauskis
 • Aija

  Aija

  "Ieradās ugunsdzēsēji, glābēji un uzkāpa uz jumta, paņēma kaijas mazuli, kaut arī māte bija blakus!" Kur te minēts, ka nogalināja????????????
 • Ga Cho
 • Mārtiņš Eglītis

  Mārtiņš Eglītis

  Manis pēc visus kaiju mazuljus un lielas kaijas rīgā var izšaut. Būs mazāk trokšņu .
 • Edgars Liberts
 • Monta Klintsone

  Monta Klintsone

  HelēnaGūtmane, ši izskatās pēc Karina Sukute sūdzības 😶
 • Kaspars Zandbergs

  Kaspars Zandbergs

  Kaimiņam uzbruka kaija,jo uz viņa privātmājas jumta bija ieperinājušies,atbrauca ornitologi,ar gaiseni izšāva visas un miers,nejauciet šos izdzimumus ar sudrabkaijām,šie ir pilsētu parazitējošas maitu lijas.
  • Laura Ozola

   Laura Ozola

   Ārzemēs normāla parādība. Ja ej pa pludmali ēdot sviestmaizi(vai jebko citu) , paliksi bez ēdamā un saskrāpētu seju
  • Aŗija Bluma

   Aŗija Bluma

   Kaspars Zandbergs
   Rojā vispār nav iespējams dzīvot...ķērc kā trakas, visas malas aptaisītas, mašīnas kaiju mēslos!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!