Sūdzību dēlis: Uguns nedrošība valsts iestādē – trauksmes signalizāciju vienkārši izlēdz

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

0 Komentāru
Uguns nedrošība valsts iestādē – trauksmes signalizāciju vienkārši izlēdz
LETA

” 28. martā, tikai dažas dienas pēc ugunsgrēka traģēdijas Krievijā, tepat Latvijā Zemkopības ministrijas ēkā notiek šāds gadījums mulsinošs gadījums. Strādājot šajā ēkā ,izdzirdu, ka gaiteņos ieslēdzas dūmu nosūcēji (parasti kopā ar ugunsdzēsības trauksmi, bet ne šoreiz). Trauksmes neseko, cilvēki sāk ģērbties, bet darbavietas nepamet. Šāda situācija ilga aptuveni 20-30 min,” raksta šīs ēkas darbinieks Jānis.

“Darba pienākumu ietvaros ar liftu nobraucu uz 2. stāvu, kur pamanu nelielu, bet acīmredzamu piedūmojumu un skraidām apsargus. Nolemju drošības pēc pamest ēku, nokāpju uz 1. stāvu, bet tur piedūmojums jau krietni stiprāks un pamanu staigājam ugunsdzēsējus. Izejot laukā, ieraugu 4 ugunsdzēsēju auto un ātro palīdzību. Ieraugu arī nelielu cilvēku bariņu. Kad nostājos blakus, dzirdu, ka daži stāvu atbildīgie tomēr nolēmuši neriskēt un evakuēt savus stāvus, lai pēc tam nav jāuzņemas atbildība, ja kas tomēr notiktu.”

“No šīs situācijas secināms, ka trauksme tomēr bijusi reāla, tāpat kā piedūmojums pirmajā un otrajā stāvā. Tātad kāds paspējis izslēgt ugunsgrēka signalizāciju reāla piedūmojuma situācijā!”

“Jautājums, vai tiešām šādās situācijās tas ir pieļaujams, un vai viens apsargs var uzņemties atbildību par visas ēkas darbiniekiem? Priekš kam divas, trīs reizes gadā tiek rīkotas mācības, ja viens cilvēks reāla apdraudējuma situācijā var vienkārši izslēgt signalizāciju? Diemžēl pēc šīs situācijas turpmāk jutīšos nedroši šajā ēkā. Paldies tiem atbildīgajiem, kas tomēr izlēmuši neriskēt un evakuējuši savus stāvus.”