Sūdzību dēlis: “Tuvojas Zolitūdes traģēdijas gadadiena, bet “Ziedot.lv” reklamē “Maxima”?”

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

8 komentāri
“Tuvojas Zolitūdes traģēdijas gadadiena, bet “Ziedot.lv” reklamē “Maxima”?”

“Tuvojas Zolitūdes traģēdijas gadadiena, bet “Maxima” reklāmā piedalās Rūta Dimanta no Ziedot.lv,” raksta norūpējies Bez Tabu skatītājs Modris.

“Tieši šī organizācija pēc traģēdijas vāca ziedojumus cietušajiem. Man liekas ļoti neētiski, ka šādas organizācijas vadītāja piedalās šī veikala reklāmā…”

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Andris Eidējs
 • Manuprāt
  +8 +4 -4

  Manuprāt

  Nauda nesmird. It sevišķi, darboņiem no "labdarības" organizācijām. Tādām, kas vāc ziedojumus. Ne velti, šis kantoris pērk ofisu par 700 000 un apmaksā studijas ārzemēs saviem bērniem. Arī "labdari" no bezvests.lv tīri labi uzdzīvo un taisa reklāmrullīšus uz nebēdu. Atrod par peldošas pistoles un mobīlos. Visi viņi, jā, it kā, dara labu darbu, bet uzcenojums šai labdarībai ir kosmisks. Vienmēr. Tādēļ, es to nesaucu par labdarību, bet pārmērīgu iedzīvošanos uz citu cilvēku bēdām. Gudri valsts pārvaldes kungi, jau sen varēja šādus labdarības organizēt valsts līmenī. Nevis ļaut iedzīvoties dažiem shēmotājiem,
 • Džambix
  +7 +3 -4

  Džambix

  Runa nav par to,kurš ir lielāks vai mazāks ziedotājs,bet gan ētikas un principa jautājums. Īsts ziedotājs vispār to dara no sirds un bez reklāmas. Aiz cieņas pret Zolitūdes upuriem es uzskatu ka šādas organizācijas vadītājai nav jāpiedalās Maksimas pamaksātā reklāmas rullīti... Žēl ka tik ātri visu aizmirstam,jo taču Maxima-"Par visu padomāts"

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl