Sūdzību dēlis: Trolejbusā ir ledaini auksts!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Šorīt 6.13 4 .trolejbuss no Ziepniekkalna pieturas – 94. vidusskola, ceļā uz centru, bija ledaini auksts!”

Trolejbusā ir ledaini auksts!
LETA

“Līdz pat centram neviens siltumu tā arī neieslēdza. Noņēma foršo 40. autobusu un tagad saldē mūs 4. trolejbusā!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Edīte.

16 komentāri

16 komentāri

 • Kristaps Strautmalis

  Kristaps Strautmalis

  Raksta par trolejbusu,bet bildē tramvajs 😆

  Nju ja auksti,tad lai sēž mājā un gaida vasaru, ārā tad sanāk ir siltāks nekā trolejbusā
 • Tutanhamons

  Tutanhamons

  Lai Edīte iet ieskrieties. Jaunajiem Solaris trolejbusiem viss kārtībā ar klimata kontroli. Besī ārā šitie pasažieri kuri domā ja ir dzirdama ventilatoru skaņa tad vadītājs pūš viņiem aukstu gaisu.
 • Dzīne Auziņa

  Dzīne Auziņa

  Tad laukā arī nevar iet.. Troleijubusā gan jau ir pa pāris grādiem siltāks nekā laukā 😂😂😂😂
 • Modestas Kazimieras Gružauskas
 • Svetlana Kravčuka
 • Alvis Siliņš

  Alvis Siliņš

  Novāciet lūdzu to SŪDZĪBU DĒLI!
  Lai idioti iet meklēt citu ko darīt.
 • Ivita Bērziņa

  Ivita Bērziņa

  Sveta Gaboraka Es taču teicu ka nav vairs 40.autobusa 🙈
 • Ērika Krimska
 • Re kā!

  Re kā!

  Ārā plusos un zem jumta kur vējš nesvilpo ledaini auksts? Ja to sieviete raksta,tad laikam vīrs nesilda kā pienākas,ka šādā laikā auksti. Nu gan tauta izlaidusies,daba siltumu dāvā un tas neapmierina.
 • @k2_martins

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!