Sūdzību dēlis: Trīs mēnešu laikā nav atmaksāta nauda par atcelto lidojumu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vēlos sūdzēties par Avio kompāniju Aero.lv.”

Trīs mēnešu laikā nav atmaksāta nauda par atcelto lidojumu!
PIXABAY.COM

“28.04 man atcēla lidojumu, kurš bija paredzēts 08.05 – kopā bija iegādātas trīs divvirzienu aviobiļetes, summa nav maza. Solīja naudu atmaksāt trīs mēnešu laikā, ik pa laikam atgādinu par sevi, bet neesmu saņēmusi pat atvainošanos, tikai gaidiet, gaidiet, viņi arī gaidot no “Ryanair” ziņu un Aero.lv arī viss esot apnicis – ne konkrēta datuma, ne atvainošanās! Pacietības mērs pilns, nauda pazudusi! Vai kādam vēl ir kādas sūdzības? Negribas ticēt, ka esmu vienīgā, kas gaida!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Ivo.

3 komentāri

3 komentāri

 • Zuze

  Zuze

  Par atceltajiem lidojumiem jūnija beigās un jūlija sākumā esmu saņēmusi atpakaļ naudu no visām 3 aviokompānijām - Airbaltic, EasyJet un Ryanair. Bet biļetes pirku pa tiešo aviokompāniju lapās un pa tiešo arī prasīju atmaksu. Starpniecība to noteikti paildzina.
 • ibis
 • Fama

  Fama

  Ryanair atmaksā pāris dienu laikā, varbūt starpniekam vēlāk, jo ar starpniekiem viņi biļetes netirgo.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!