Sūdzību dēlis: Tramvaja vadītaji nepilda savu pienākumu! Kā nekā, maksājam par biļeti 2,00 eiro un par e-talonu 1,20 eiro!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

4 komentāri
Tramvaja vadītaji nepilda savu pienākumu! Kā nekā, maksājam par biļeti 2,00 eiro un par e-talonu 1,20 eiro!
Edijs Pālens / LETA

“Labdien! Bijām ar draugiem Ķengaragā pie tramvaju galapunkta. Tramvaja vadītāji nepilda savu pienākumu! Nepārbauda vagonus, kas pēc būtības viņiem būtu jādara, ja kāds pasažieris ir kaut ko aizmirsis. Kā nekā, maksājam par biļeti 2 eiro un par e-talonu 1,20 eiro.

Ir arī šis viss uzfilmēts. Zvanījām “Rīgas satiksmei”, bet viņi uz to nereaģēja. Tādēļ nolēmām vērsties pie jums.”

Iesūtīja: Beāte

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • KR
  +18 +17 -1

  KR

  Ak šausmas, ar katru dienu aizvien dumjākas sūdzības.
  Darīt vadītājiem nav ko, kā skraidīt pakaļ aizmāršām, viņiem arī vajag atpūsties...
 • Kate
  +13 +12 -1

  Kate

  Jo tālāk, jo trakāk-Bez tabu tik cep sižetus par šīm infantilajām sūdzībām!Tramvaju vadītājs vainīgs,ka Beāte skaitījusi vārnas un nevis sekojusi savām mantām?
 • Raimonds Ražinskis
  +11 +11 0

  Raimonds Ražinskis

  Foršie rīdzinieki!Patirsuši Rīgu gņiloviešiem un tagad tramvaju vadītāji vainīgi par biļešu cenām!Vēl viņi vainīgi par autostāvvietu cenām,tagad zinu pilnīgi droši!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl