Sūdzību dēlis: Tirdzniecības centra vakcinācijas punktā netiek ievēroti drošības pasākumi!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

11 komentāri
Tirdzniecības centra vakcinācijas punktā netiek ievēroti drošības pasākumi!
Veselības ministrija

“Vakar biju uz pirmo poti “Alfas” vakcinācijas punktā.”

“Nekādi drošības pasākumi, reģistrācijas telpa tiek “piestumta” ar cilvēkiem, cilvēki gaida rindu pie medmāsiņas, kas pilda anketu, vairāk nekā krēslu. Uz jautājumiem nesagaida atbildes, un tikai velk nē, nē, nē. Apstājas tikai, kad aizrādu, jo nav visur man nē.

Ja uzdod jautājumu – skatās kā uz muļķi, atbild ar sarkasmu. Ļoti riebīga izturēšanās un “pēcgarša”. Pēc potes neviens nepajautā, kā jūties? Meitene kas potē, izlietoja tikai 1/3 pudelītes, nepaskaidrojot, kāpēc. Vai citam pārējo laidīs? Vai tāpēc, ka pirmā pote?  Paliku neziņā un vieglā šokā!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Jana.