Sūdzību dēlis: Tikko septembrī uz bērnudārzu Valkā atnests plastilīns izrādās pusotru gadu vecs!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

10 komentāri
Tikko septembrī uz bērnudārzu Valkā atnests plastilīns izrādās pusotru gadu vecs!

“Sveiki! Šodien Valkas Mākslas skolā runāju ar skolotāju, kura teica, ka jāpērk jauns plastilīns. Kā jauns? Tikko jau tikai septembrī atnesām! Bet izrādās, ka 90% bērniem, kuri plastilīnu pirkuši Valkā, ir ar sen beigušos derīguma termiņu!

Nevis pāris mēneši, bet 2016. gada augusts! Plastilīns esot ciets un ļoti grūti strādāt ar to. Gribēju nopirkt jaunu plastilīnu, iebraucu “Mego”, “Freko” un tur derīguma termiņi tādi paši.

Kasierei “Mego” norādīju uz to, ka derīguma termiņš beidzies jau ļoti sen, lai izņem preci ārā (tas noteikti netiks izdarīts).

Vai tā drīkst pārdot jau ļoti vecu plastilīnu? Un kāds ir sods, ja tirdzniecības vietas turpina šādus plastilīnus tirgot?

Pielikumā bildes no veikala plastilīniem (“Mego” Valkā).”

Iesūtīja: Santa

Foto