Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Tie kodu kalkulatori laikam ir no zelta? “Swedbank” tie maksā 6 eiro, bet “SEB” bankā 20 eiro!”

Tie kodu kalkulatori laikam ir no zelta?
Edijs Pālēns/ LETA

“Ilggadējam klientam nav nekādas pretimnākšanas, tāpat arī studentiem. Es kā klients jūtos iedzīts stūrī, jo “glaudāmā” telefona man nav, arī planšetes nav. Nu, tad banka uz mani nopelnīs 20 eiro? Lai gan tieši tāds pats kalkulators citās bankās maksā 6 eiro. Nekas cits neatliek, kā mainīt banku!”

121 komentārs

121 komentārs

 • norvegis
 • Aivars

  Aivars

  Kārtējais biznesa projekts!Man nauda ir krievijas bankā un kad gribu ieiet man atsūta uz mobilo kodu!Kāpēc šeit tā nevar!
 • Lula

  Lula

  Man problēma bija ar tel. un tiko bija sācies bums ar kalkulatoriem ienākot bankā maksāja 2.50 eiro, kamēr uzraktīja kaut kādu līgumu maksa bija 7.00 eiro tā ir SEB.
  • Inta Agleniece
   • klients

    klients

    Vakar zvanīju uz SEB- kalkulatora cena 20 eiro!!!
 • MārīteDumbrovska
  +27 +27 0

  MārīteDumbrovska

  Uzskatu,ka bankai par šādu darbību savi klienti būtu jāatbrīvo no maksāšanas.Mēs jau tos jauninājumus neesam izgudrojuši.Mani personīgi apmierināja vecā kodu karte.
 • vnsandra
  0 -11 -11

  vnsandra

  Beidziet apriet SEB! Tā deva iespēju kādu laiku šo kodu kalkulatoru saņemt par velti! Ko tad neizmantojāt?
  • Anita
   • Inta Agleniece

    Inta Agleniece

    pa reiz Anita saki,pa velti toč netika ne kas piedāvāts, ja nu vienīgi pa kluso paši savējiem ,kā saka: '' svatiem un bratiem iedeva pa velti '',jo bija tikai laiks līdz kuram tur bija pa 10.00 ,tad jā bija rakstīts,ka būs dārgāk,tikai nebija konkrēta summa norādīta...
  • Inta Agleniece

   Inta Agleniece

   ... Tu cienītais/ā varbūt i saņēmi,tāpēc te vari dižoties...
 • Lauma
  +13 +13 0

  Lauma

  Šie kalkulatori nav domāti vecakiem cilvēkiem tik maziņi.Ar kodu karti ne kādu problēmu.
 • Jānis
 • Sofija (Kairo)
 • PENSIONAARS
  +15 +15 0

  PENSIONAARS

  PA 20 NOPIRKA ,,AR LAIKAM ZELTA POGAS ,,,VAI MAN JAUTAAJA KAADS VAI TO ES GRIBU,,KAS TO MERKAKISMU IZDOMAAJA VECIEM CILVEKIEM SPAIDIT POGAS ,,,NU KA TIK SAREZGIT DZIVI MUMS
 • Guna
  +17 +17 0

  Guna

  Pilnīgi piekrītu iepriekšējam komentāram! Spaidīt tās mazās podziņas ir īstas mocības, vairākas reizes uz displeja pat neparādās tas cipariņš ko esi it kā nospiedis. Tas jādara ar diezgan lielu spēku!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!