Sūdzību dēlis: Tie kodu kalkulatori laikam ir no zelta?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Tie kodu kalkulatori laikam ir no zelta? “Swedbank” tie maksā 6 eiro, bet “SEB” bankā 20 eiro!”

Tie kodu kalkulatori laikam ir no zelta?
Edijs Pālēns/ LETA

“Ilggadējam klientam nav nekādas pretimnākšanas, tāpat arī studentiem. Es kā klients jūtos iedzīts stūrī, jo “glaudāmā” telefona man nav, arī planšetes nav. Nu, tad banka uz mani nopelnīs 20 eiro? Lai gan tieši tāds pats kalkulators citās bankās maksā 6 eiro. Nekas cits neatliek, kā mainīt banku!”

121 komentārs

121 komentārs

 • Daiga Valtere

  Daiga Valtere

  Lai izzagtu naudu. Kalkulatori,apkaldošanās maksas. Kamēr pie tā kalkulatora pierod. Un kur to kalkulatoru ielikt?
 • Жанна Волошина
 • Gribuska Vineta
 • Inga Kļaviņa

  Inga Kļaviņa

  Bankas ir laikam aizmirsušas ka viņām jāstrādā mūsu interesēs nevis mums viņu interesēs. Laikam būs masveidā jāsāk ņemt naudu laukā, lai sāk pakaļas drebēt. Savādāk sagrābušās mūsu naudu un tagad šefo
  • Vadims Čudars
  • Inga Kļaviņa

   Inga Kļaviņa

   Vadims Čudars un kas tur muļķīgs? Ir valstis, kur vispār kartes cilvēkiem nav un viņiem tādas nevajag un viņi labi dzīvo. Šeit nākat tik uz bankām, guldat tik savu naudu iekšā, un tagad tik mēs izdomāsim visādas maksas, kādreiz pie meitenēm bankā varēja naudu bez maksas uz konta nolikt, tagad tāda maksa par šo pakalpojumu ka šausmas. Katrs papīrs vai paraksts, kas nepieciešams, tik maksā. Kartes ,kodu kalkulatori un kas tik tur nav izdomāts un par visu maksā tik. Man to vajag- nē nevajag. Es savu naudu varētu pie kases lodziņa saņemt. Tehnoloģiju laikmets ibiorio!
  • Violeta Solovjova

   Violeta Solovjova

   ?masveida jaiet uz banku un jatelo mulki -viniem tak ir japalidz cilvekam kas nesaprot ka lietot vinu ierices?
  • Violeta Solovjova

   Violeta Solovjova

   ???10 min pirms aizversanas ieiet kadi 50 cilveki un visi prasa palidzet ???
  • Vadims Čudars
  • Inga Kļaviņa
  • Vadims Čudars

   Vadims Čudars

   Inga pietiks, lai spriestu par Jūsu kompetenci. Jauku dienu!
 • Ega

  Ega

  Sen taču skaidrs ....kā grib , tā dara .....cik gribu ..tik prasu ...
 • Inta Agleniece

  Inta Agleniece

  Tāpēc arī paši var dzīvot zaļi,braukt krutos džipos,mājas kā pilis vai dzīvokļi ar dārgiem eiro remontiem... vai kādam bagātniekam rūp nabadzīgās tautas liktenis,plēš cik vien var noplēst...
 • zaneta
  +15 +15 0

  zaneta

  tas ir murgs,cipari mazini,pat ar brillem grutibas,kamer saraksti 1dalu tas jau nodzisa,sac atkal no jauna,man zel cilveku pec 60g.
 • Aldona Ladiga

  Aldona Ladiga

  Man liekas ka Luminar banka deva kalkulatoru par brīvu,un vienkāršs,Swedbankas kalkulators ir maziņš ar mazām podziņām un sarežģīts.Veciem cilvēkiem ir pagrūti tos daudzos ciparus vadīt gan uz kalkulatora,gan datorā.Nepatīk.
 • ainars
 • Viesturs Viesturs

  Viesturs Viesturs

  Varu derēt, ka gudrais komjaunietis Reiris ne kad nespētu uzcelt tādu mājiņu, nemaz nerunājot par caurkritušo ministri Viņķeli........

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!