Sūdzību dēlis: Tie kodu kalkulatori laikam ir no zelta?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Tie kodu kalkulatori laikam ir no zelta? “Swedbank” tie maksā 6 eiro, bet “SEB” bankā 20 eiro!”

Tie kodu kalkulatori laikam ir no zelta?
Edijs Pālēns/ LETA

“Ilggadējam klientam nav nekādas pretimnākšanas, tāpat arī studentiem. Es kā klients jūtos iedzīts stūrī, jo “glaudāmā” telefona man nav, arī planšetes nav. Nu, tad banka uz mani nopelnīs 20 eiro? Lai gan tieši tāds pats kalkulators citās bankās maksā 6 eiro. Nekas cits neatliek, kā mainīt banku!”

121 komentārs

121 komentārs

 • Sandra Reke Mežbrakše

  Sandra Reke Mežbrakše

  Invalīdiem arī nav atlaides kodu kalkulatora iegādei SEB.
 • Mārtiņš Ločmelis

  Mārtiņš Ločmelis

  Iesaku lietot smart id, bet cilvēkiem, kam viedtālruņa nav - bezizeja un ir jāmaksā bankām..
 • Austra

  Austra

  Bankas taču ir ļoooooti nabadzīgas ,kas ir 40_50 miljoni gadā???
 • Māris Siliņš

  Māris Siliņš

  Nu bet ja tas glupais latvietis neiet un labprātīgi visu savunaudu neatdod? Gribi negribi, jāceļ komisijas, kodu kaukulātori par bargu naudu jātirgo..... Zviedru pensionāri gaidīt nevar....
 • Inguna Radvilaviča

  Inguna Radvilaviča

  Laiks prom no SEB... Klientiem neatsaucīga, dārga un nepraktiska.
 • Ed

  Ed

  Tie kalkulatori vispār maksā naudu. Bankām jānomaina kodu kartes uz kalkulatoriem, to spiež izdarīt drošības regulas. Izmaksas parasti kodu kalkulatoram ir ap 30 eur gabalā un te nu kā kurš uzņēmums- cits klientam iedos 10 euro atlaidi cits 25. Bet fakts paliek viens un tas pats- kodu karte būs jāmaina uz jaunāku tehnoloģiju.
 • Vitalijs Brižaks

  Vitalijs Brižaks

  Dārgiem cilvēki... Man ir žēl lasīt šīs pilnīgās stulbības, tāpēc pateikšu savu sākamo.
  Pirmkārt, katrai bankai ir sava politika, noteikumi un intereses, līdz ar to cenas var un atšķirsies. Otrkārt, personīgi es vakar biju SEB bankas filiālē un man piedāvāja šo koda kalkulatoru par 10 eiro.
  Treškārt pats galvenais jau ir tas, ka šis kodu kalkulators NAV OBLIGĀTS! Plus tā ir vienreizēja maksa nevis ik mēneša...
  Saprastu, ja būtu katru mēnesi jāmaksā tāda summa par to, ko iespējams izmantojat tikai vienu reizi mēnesī.
  Nekad neesmu sapratis un nekad laikam arī nesapratīšu, šo latviešu ideoloģiju celt panikas un sūdzēties par to, kas nav svarīgs. Pasaulē ir daudz traģiskākas lietas par jūsu '' traģisko kodu kalkulatoru ''
  Tāpēc, mans ieteikums būtu, beidziet no mušas celt ziloni un ja jums kaut kas neapmierina, tad atsakaties vai neiegādājaties, jo kā jau minēju jūs ceļat problēmu par to, kas pat nav OBLIGĀTS.
 • Reino Kreicbergs Mucenieks

  Reino Kreicbergs Mucenieks

  Labākais ir tas, ka par viņiem vispār ir jāmaksā. Dzivojam Zviedrijā, esmu šeit Swedbank klients no pirmās dienas un man ir identisks kodu kalkulators. Par to nekad nav bijis jāmaksā. Kad bankā pieslēdzu sev internetbanku pirms kādiem 3 gadiem, man izsniedza to kalkulatoru. Nesen bija vajadzība izmantot, bet biju aizmirsis PIN. Aizgāju uz banku un man vienkārši iedeva jaunu. Vispār jau tas, kas Latvijā reizēm ir jaunums un tehnoloģiju attīstības sensācija, citur pasaulē ir praktiski jau novecojis. Visi maksājumi Zviedrijā tiek apstiprināti ar BankID, jeb Latvijā tas sauktos elektroniskais paraksts. Arī ielogošanās internetbankā, nodokļu inspekcijas mājaslapā utt tiek veikta caur BankID. Piemēram, pērkot aviobiļetes internetā vajadzīga ir tikai, protams, maksājumu karte un maksājuma apstiprināšanai ir nepieciešama ar privāto bankas kontu sasaistīta BankID aplikācija.
  • Māris Siliņš

   Māris Siliņš

   tak tu dzīvo Zviedrijā un tur maksā nodokļus. Tas ir pilnīgi kaut kas cits. Šeit Latvijā mums caur šo un pārējām skandināvu bankām arī ir jāuztur turienes pensionāri.... Jūti starpību?
   • Zuze

    Zuze

    tā kas te ir, tā Swdbankas parodija. atbrauca paziņa no Zviedrijas, kas tur dzīvo, viņa caur latvijas svedbanku nemaz pieslēgties nevar. tā ka tās ie 2 dažādas lietas
  • Reino Kreicbergs Mucenieks

   Reino Kreicbergs Mucenieks

   A Tu Latvijā nodokļus nemaksā? Tieši tādēļ, ka šeit cilvēki maksā nodokļus, viņi saņem par to sava veida atlaides uz lietām dzīvē. Bet Tu ar saviem nodokļiem uzturi nevis Zviedrijas, bet Latvijas pārbagātos Ventspils un citus pensionārus...jūti atšķirību?
  • Reino Kreicbergs Mucenieks

   Reino Kreicbergs Mucenieks

   Māris Siliņš un runājot par Skandināvu bākām Latvijā. Nosauc kaut vienu Latvijas banku, kurā nav bijusi iesaistīta naudas atmazgāšanā, korupcijā vai vienkārši izputējusi, atņemot cilvēkiem, kam tur ir uzkrājumi, viņu privātos līdzekļus?
 • Violeta Solovjova

  Violeta Solovjova

  pec gada atkal KADS izdomas ka kalkulatori nav drosi-izdomas citu-un atkas tirgos nost.kas vainas kodu kartem bija???reti mainija-tapec luk jums ierice kuru var pazaudet- salauzt- noslicinat(manejam jau pogas aizkrit!) un noteikti naks unmaksas=BIZNESS un neka personiga?
 • Solvita Noze

  Solvita Noze

  Jā, nezinu cik lojāliem jābūt lai dabūtu tos pa 7,50 vai 6.00, bet arī mana vīramāta -pensionāre pirka pa 20 eur, arī esot kliente šai bankā 20 gadus. Un uz manu zvanu, kas par kosmosa cenu? Vai nav kādas atlaižu sistēmas senjoriem- atbilde bija noliedzoša. Nožēlojami,ka bankas tā iedzīvojas uz klientu rēkina.
  • Edīte Geste Ex Līberga

   Edīte Geste Ex Līberga

   Solvita Noze dažas dienas atpakaļ mana laba paziņa pensionāre samaksāja tikai 2 eiro Swedbankā...?
  • Solvita Noze

   Solvita Noze

   Nezinu, kas bija 2 dienas atpakał, bet tad kad cilvēks iet uz banku konsultēties tad gan nesaka, ka var dabūt citu dienu pa 2 Eur.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!