Sūdzību dēlis: Televizors nokrita no kumodes un sasitās, bet uzņēmums neko nevarot palīdzēt!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Pirms pieciem gadiem par gandrīz 500 eiro nopirkām “LG smart” televizoru. Pāris dienas atpakaļ tas ar lielu būkšķi nokrita no kumodes un sasitās, jo izlūza visi kājas stiprinājumi.”

Televizors nokrita no kumodes un sasitās, bet uzņēmums neko nevarot palīdzēt!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Tas pārbiedēja visus, jo nesapratām, kas notika, kad ieraudzījām televizoru, pārņēma šoks. Vērsāmies pie LG pārstāvjiem Latvijā ar šo problēmu, kur saņēmām atbildi, ka televizoram ir divu gadu garantija, tāpēc neko nevar palīdzēt.

Sanāk, ka LG kompānija ražo preces no nekvalitatīviem materiāliem, lai tie kalpo noteiktu periodu un pēc tam paši iznīcinās? Lai tādā veidā piespiedu kārtā būtu jāpērk vēl un vēl!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Skaidra.

164 komentāri

164 komentāri

 • Edgars Dex

  Edgars Dex

  Un mēs visi šausmās noskatamies un domājam- kā tas LG atlaujas ko tādu? 🤣🤣🤣 vnk wtf ko es tiko izlasīju, tiešām?
  Man vakar saplīsa Lacoste rokas pulkstens jo sasprādzīte parplisa un stiklins pret brugji, bet garantija beigusies , dirsa to lacoste nelabo mani pulksteni. -- ludzu jums par ko rakstīt riitdienas zinaas..
 • ...

  ...

  LG ražo ļoti labus tv...mums visi LG,mainam tikai uz jaunākiem modeļiem...
 • Paula Kristiana Lace
 • Armands Liepiņš

  Armands Liepiņš

  Tak laij vēl sadala reizinātājos un veļasmašīnā izmazgā un pasūdzas ka instrukcijā nebija rakstīts ka nedrīkst mazgāt😁
 • dr.J
 • Haide Pētersone

  Haide Pētersone

  Pašiznīcinās 🤣🤣🤣🤣 Transformerus jāskatās mazāk. Un 5 gadi priekš TV manu prāt ir ilgs laiks 🤣🤣🤣
 • Mareks Dunkurs
 • Elvis Skačkauskis

  Elvis Skačkauskis

  Krista Libkena un tieši tāpēc nevaru ciest to bez tabu 😂
  • Krista Libkena

   Krista Libkena

   Elvis Skačkauskis nu ne jau sirsniņ vainīgs Bez tabu bet gan cilvēki kas ir stulbi un sūdzas par katru sīkumu 😂😂😂😂
 • Alekss Brigmanis-briģs

  Alekss Brigmanis-briģs

  Kā var 2 gadu laikā neaizdomāties aiziet uz garantiju? Pagaja 5 gadi un cer, ka garantija atnāks pati? 😂
 • Дима Лагутик

  Дима Лагутик

  Televizora īpašnieki paši no kumodes nokrituši )

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!