Sūdzību dēlis: Televizors nokrita no kumodes un sasitās, bet uzņēmums neko nevarot palīdzēt!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

164 komentāri
Televizors nokrita no kumodes un sasitās, bet uzņēmums neko nevarot palīdzēt!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Pirms pieciem gadiem par gandrīz 500 eiro nopirkām “LG smart” televizoru. Pāris dienas atpakaļ tas ar lielu būkšķi nokrita no kumodes un sasitās, jo izlūza visi kājas stiprinājumi.”

“Tas pārbiedēja visus, jo nesapratām, kas notika, kad ieraudzījām televizoru, pārņēma šoks. Vērsāmies pie LG pārstāvjiem Latvijā ar šo problēmu, kur saņēmām atbildi, ka televizoram ir divu gadu garantija, tāpēc neko nevar palīdzēt.

Sanāk, ka LG kompānija ražo preces no nekvalitatīviem materiāliem, lai tie kalpo noteiktu periodu un pēc tam paši iznīcinās? Lai tādā veidā piespiedu kārtā būtu jāpērk vēl un vēl!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Skaidra.