Sūdzību dēlis: Telekomunikāciju operators maldina klientus!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“”Baltcom” reklāmā skaidri norādīts, ka 2 gadus garantēta cena 12,99 eiro mēnesī, bet līgumā ir punkts 12.6, kas “Baltcom” ļauj jebkurā brīdī mainīt pakalpojuma cenu.”

Telekomunikāciju operators maldina klientus!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Kā var tikt nodrošināta šī akcijas cenas garantija ar šādu līgumu? Klientu maldināšana!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Jānis.

4 komentāri

4 komentāri

 • Baltcom

  Baltcom

  Bez Tabu Sveiki, satraukumam nav pamata. Līgums sastāv no Speciālajiem noteikumiem (maināmā daļa) un Vispārīgajiem noteikumiem (nemaināmā daļa). Ja klients piesakās akcijas laikā, tad Baltcom nodrošina fiksēto cenu, piem. 12.99 eiro - tas arī tiek fiksēts speciālajos līguma nosacījumos, kā arī cik ilgi cena ir fiksēta. Šeit nav nekādas patērētāju maldināšanas.
 • Arturs Onzuls

  Arturs Onzuls

  Tikko Baltcom isdomas celt mēneša maksu, uzreiz var rakstīt uz PTAC un lauzt līgumu. Bez sankcijām
 • Hax

  Hax

  Es daudzas reizes esmu vērsies blatkomā lai pieslēdz man šo pakalpojumu. Vienmēr atsaka - nav tehnisku iespēju - un tas Rīgā, Iļģuciemā. Man mājās ir optika ko ievilka bez kādām problēmām TET, bet šie redz - nav iespēju... Laikam jau nav vajadzīgi klienti!
  • Mr.Smith

   Mr.Smith

   Droši vien Jūsu adrese nav Baltcom pārklājuma zonā. Operatoriem pārklājums ir dažāds. Vienās adresēs ir Tet,citās ir Baltcom utt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!