Sūdzību dēlis: Teksts uz zālēm it kā latviski, bet tomēr krieviski!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Esmu neizpratnē, par to, ka Krievija ražo zāles un sūta uz Latviju!”

Teksts uz zālēm it kā latviski, bet tomēr krieviski!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Teksts rakstīts latviski, bet, izlasot sanāk – krieviski. Vai vispār drīkst tā rakstīt?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā skatītājs.

63 komentāri

63 komentāri

 • Maija

  Maija

  Tas vienkārši ir medikamenta nosaukums, un tos netulko. Gandrīz visiem medikamentiem nosaukumi ir svešvalodā, pamatā no latīņu valodas veidoti, un tas ir visiem pieņemami. Arī mūsu vārdus ( gandrīz visus) var no kādas valodas iztulkot. (Tad daudzi veikli tos mainītu . . .) "Tabletki ot kašļa" ir tāds pat medikamenta nosaukums, kā, piemēram, diklaks, septolete vai cits, tikai izrādījies daudziem iztulkojams.
  )
 • Эрика Владимировна

  Эрика Владимировна

  У «Bez tabu” других тем нет, как только разжигать национальную рознь? Если эти таблетки будут называться иначе- выздоровление будет успешнее? Если кому-то не нравится может просто купить другие. В чем проблема?
 • Haha

  Haha

  Sūdzības autoram ir vienīgā problēma - viņa pārvalda krievu valodu! Pareizi teikts: “Mazāk zini - labāk guļ”. Faringospreju arī var pārtulkot un sūdzēties, kāpēc nav latviski. Žēl šo sieviete, krievu valoda ar viņu uz mūžu
 • Jaukā

  Jaukā

  Ja neder ka krieviski ir rakstīts ,tad lai meklē kur angliski . Varbūt tad labāk sapratīs. Un nebūs jāsūdzās .
 • Елена Куранова

  Елена Куранова

  Чудаки на букву "М" ))) Заняться больше нечем, проблем иных нет )) В стране населения половина осталось, латыши продолжают уезжать кто на запад, кто на восток, дети их уже и латышский не знают, поскольку не сдался они им в той же Англии. Предприятия сокращают людей, а значит еще и эти с семьями поедут в разные стороны. А всякие стукнутые на голову о языке пекутся. В Советское время вам и язык развивали, и культуру - а теперь все по...рилось. Готовьте белый саван, это вам скорее пригодится. Или чемоданы.
  • Leitis

   Leitis

   Вот вы и катитесь в свою страну своей мечты ,в росиею не вам указывать латышам как они должны жить на своей земле,это вы обнаглейшие,пришли,в чжую страну живёте 20,30,50 лет но так и не выучили латышского языка.
   • ХМ

    ХМ

    Да пускай те кому не нравится кашляют на здоровье!
  • Mjā...

   Mjā...

   Kūltūru ieviesa???Nakts kreklos pa ielām vazāties un šņabi no,, graņonkām,, tempt..Kur te ir,, kūltūra??
 • Leitis
  • zvejnieka dels

   zvejnieka dels

   Tu Leiti sakuma pats iemacies rakstit latviski , tad vari d..st
 • Leitis
 • Вик Григ
 • Anastasija Gaidušņaka

  Anastasija Gaidušņaka

  Честно противно от людей, которые только и ябедничают! Вот несчастные люди, другим и дела до этого не будет! И не забываем русские граждани проживают здесь поколениями, не тыкайте языком, мы так же имеет право говорить и думать по русски, надоело стесняться русского языка, лучше дружить
  • Leitis

   Leitis

   Вы живёте в Латвии и не утруждаетесь говорить по латышски вам должно быть стыдно.
 • Zanda Novicka

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!