Sūdzību dēlis: Teju gads pagājis, kopš iesāktā būve Andromedas gatvē 1 apstādinājusi savu darbību!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

Pievienot komentāru
Teju gads pagājis, kopš iesāktā būve Andromedas gatvē 1 apstādinājusi savu darbību!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Teju gads pagājis, kopš iesāktā būve Andromedas gatvē 1 ir apstādinājusi savu darbību.”

“Blakus bērnudārzs un baznīca, ap būvi žogs ar zilu plēvi, taču aiz tās plēves slēpjas dažādi atkritumi, sākot ar maisiņiem, beidzot ar alkohola pudelēm, pamestiem būvniecības materiāliem. Katru dienu nākas iet garām un noskatīties.

Vai tiešām mēs radām pareizu priekšstatu bērniem, kuri uz to visu noskatās aiz bērnudārza logiem? Vai izrādām cieņu blakus esošai baznīcai?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Kristīne.