Sūdzību dēlis: Teica, ka riepas ir lieliskā stāvoklī, bet klātienē atklājās cita aina!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

Pievienot komentāru
Teica, ka riepas ir lieliskā stāvoklī, bet klātienē atklājās cita aina!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Vēlējos nopirkt lieliskas, jaunas riepas portālā ss.com.”

“Uzrakstīju e-pastā, vai ir pieejams, tirgotājs piezvanīja un teica, ka esot, tikai riepu ražošanas gads būs 2010. vai 2011., nevis 2015. gads, kā norādīts sludinājumā. Esot jaunas, bet stāvējušas.

Teicu, ka ņemšu. Satikos ar pārdevēju un redzēju, ka riepu izskats un stāvoklis bija apšaubāms. Katra riepa bija atšķirīga – gan pēc ražošanas gada, ražošanas vietas, un pat protektori bija dažādi.

Ļoti sīki sāku pētīt, atklāju, ka riepas kords vienā pusē bija iegriezts, vēl vienai riepai bija pat ieplēsts caurums. Teicu tirgotājam, ka darījuma nebūs.

Pirku riepas sievas automašīnai. Ja sieva būtu braukusi, būtu vienkārši riepas uzreiz nopirkusi. Esiet piesardzīgi!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Mārtiņš.