Sūdzību dēlis: Tas tikai apliecina, ka pašvaldības policijai mērķis ir viens – sodīt, sodīt un sodīt!!! Tas viss rada smagu vilšanos

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

20 komentāri
Tas tikai apliecina, ka pašvaldības policijai mērķis ir viens – sodīt, sodīt un sodīt!!! Tas viss rada smagu vilšanos

“Labdien! 1. oktobrī ar savu suni atradāmies pļavā Mežciemā. Tur nebija neviena cita cilvēka, ne cita dzīvnieka. Suns bija atlaists no saites, un es mētāju suņa rotaļlietu, kurai suns skrien pakaļ un atnes atpakaļ.

Tajā brīdī gar meža ceļu brauca pašvaldības busiņš. Es, protams, viņus redzēju, lai gan tie nolika busiņu aiz krūmiem un abi policisti skrien gar krūmu malu pie manis. Acīmredzot, lai nepaspēju paņemt suni saitē.

Vēlos pieminēt, ka suns ir zelta retrīvers. Pieskrēja un sāk man deklarēt likuma pantus, kas aizliedz sunim būt bez piesēja. Lai gan kakla siksna bija uz suņa un saite man rokās.

Centos paskaidrot, ka ar suni rotaļājamies un nevienam ne mazāko apdraudējumu tas nerada. Protams, tas viņus nepārliecināja, un tas ir milzīgs likuma pārkāpums un noteikti jāsastāda protokols, ko protams arī izdarīja.

Mani šokē, ka esam kļuvuši par policejisku valsti un ka policija nespēj adekvāti izvērtēt, kas ir slikti un kas ir labi. Kā arī par pašiem noteikumiem, kas aizliedz suņa pastaigas bez saites no plkst. 7.00 līdz 23.00.

Vai tad ir labāk, ka suņi bez saites staigā tumsā, kad ne saimnieks var redzēt citus, ne citi var redzēt suni, pat ja tas nekož, tad tumsā cilvēks var ļoti nobīties.

Tas tikai apliecina, ka mērķis ir viens – sodīt, sodīt un sodīt, lai tiešajiem priekšniekiem attaisnotu savu bezjēdzīgo vizināšanos. Bija situācija, kad vesels bars piedzērušos cilvēki bērnu laukumā dzerstījās un veica visas netīrās izdarības.

Pazvanīju pašvaldības policijai, bet tā man atbild ar ironiju.”Jā, nevar būt, un kur tad tāds var notikt”. Liekot saprast, ka tā ir norma. Beigās man iesaka, lai es aizeju aizrādīt.

Pēc stundas, pēc mana izbrīna, pašvaldības policija nobrauca garām pat neapstājoties, protams, jo tur bija 12-15 sadzērušies, agresīvi noskaņoti dzērāji. Tas viss rada smagu vilšanos.

Pielikumā suns, krūmi, kur slēpās policisti un pļava, kurā rotaļājos ar suni.”

Iesūtīja: Aleksejs

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Eva Pētersone-Birzleja
  +4 +4 0

  Eva Pētersone-Birzleja

  Kad pilni parki,bērnu laukumi un publiskie pasākumi ar parodijmazsuņiem,kas skraida bez pavadas, liek čupas bērniem smilšukastēs,,tad to neviens neievēro. Kad tiek pļavā palaists vaļā normāla izmēra suns,kur tuvumā nav NEVIENA cilvēka,tad tas ir pārkāpums! ABSURDS!!! Pilnīgi saprotu šo saimnieku un esmu viņa pusē. Policijai tomēr jāizvērtē prioritātes. Tad sodien arī tās kbankšķošās parodijas,kurām pilni parki un pasākumi!!!
 • Girts Staris
  +4 +3 -1

  Girts Staris

  Nav jābūt uzpurnim. Ir jābūt pie pavadas. Drīkst nebūt pie pavadas zaļajā zonā, ja saimnieks kontrolē suni.
 • Arnis Vilemsons
  +3 +2 -1

  Arnis Vilemsons

  Visos laikos visās valstīs policija sodīja,soda un sodīs! ;)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!