Sūdzību dēlis: Tas nav normāli, ka nevar nopirkt zeķes un zeķubikses!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Tas nav normāli, ja zeķes un zeķubikses nav iekļautas pie saimniecības vai higiēnas precēm, kuras var nopirkt!”

Tas nav normāli, ka nevar nopirkt zeķes un zeķubikses!
PIXABAY

“Uz darbu man ir jāiet, bet zeķu vairs nav, ko vilkt, visas cauras! Kādā sakarā man par dārgu naudu būtu parastas zeķes jāsūta internetā? Galdautus gan viņi iekļauj pie higiēnas precēm! Vienkārši smieklīgi! Kam tie galdauti tā vajadzīgi?” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Iveta.

169 komentāri

169 komentāri

 • Poljubomu Te Sandra
 • stipriaptuveni

  stipriaptuveni

  ...varbūt tas domāts bij, lai mazāk apkart staigātu sievietes, jo bez zeķubiksēm nekur neies, protams joks, bet ja nopietni, ir galīgs bezsakars....,Valdībai to nesaprast, viņi nenēsā zeķubikses....,viņu gudrība noslīka naudā...
 • Ha
 • Daina *

  Daina *

  Piekrītu, ka lēmums ir neprofisionāls un nepārdomāts. Var dzert cik lien , jo alkohols ir pirmā nepieciešamības prece. Zeķubikses nav, jo var staigāt arī basām kājām. Man kauns par vadoņiem un šiem lēmumiem. Francijā arī ir komandantstunda no 20 līdz 7 un veikalos visu var pirkt. Tur nav drūzmēšanās, ažiotāžas, cilvēki disciplinēti visu ievēro, jo tur netiek pārkāptas cilvēktiesības iegādāties nepieciešamās preces.
 • Līga

  Līga

  Man darbā katrā maiņā vajag zeķubikses, man bija 4 zeķubikses kuras uz riņķi mazgāju, bet nu, zeķubikses plīst, nu kā man līdz 7.februārim iztikt ar fcking 3 zeķubiksēm. Rimi pasūtīt mēģināju, bet man melnas neder, darbā drīkst tikai ar miesaskrāsas zeķubiksēm, drogās, nu kas par marazmu, zvanīt pārdevējam lai nopirktu zeķenes, kuras pārdevējs vēl apgramsta. Bļin radiniek Kariņ un visi parejie kuri to idiotismu apstirināja, nu ko jums zeķubikses nodarījušas?
 • Ingus Dūzelis

  Ingus Dūzelis

  Cilvēks gribēja drogās nopirkt kardināla sutanu un viņam nepārdeva.. Ieteica nomainīt valsti.. Kaut kas nedzirdēts!
 • Simba

  Simba

  Grunduli! Tu neesi sieviete, tāpēc diez vai vari komentēt šo lietu! Ir sievietes Latvijā, kuras iedomājies, vēl joprojām nēsā zeķbikses!
 • Lote

  Lote

  Šodien topā bez problēmām nopirku traukiem švammes un putekļu lupatiņas 🙂
 • Kristīne Berļakova

  Kristīne Berļakova

  Nekas šajā valstī Nav normāli pilnīgi nekas....nerunājot, kad kaut ko nevari vairs nopirkt....
  • Helēna Klimane

   Helēna Klimane

   Kristīne Berļakova kadi saimnieki mājās, tāda arī kārtība.......bez vārdiem
 • Ivo Grundulis

  Ivo Grundulis

  ...tagad ļoti maz sievietes staigā svarkos, bet gan garajās biksēs, i kapēc zeķbikses vajaga???
  tiklidz kautko aizliedz tā tūlīt tas ir ļoti vajadzīgs....,pavasarī tualetes papīrus pirka un griķus uz vella paraušanu....,nebija aizliegumi, tas zeķbikses un trusikus nepirka....,da vispār kas tam cilvēkam vajag, viņš pats brīžiem nesaprot, tā covid tēma cilvēkus nobūrusi negatīvā noskaņā....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!