Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Ko darīt? Katru rītu braucu uz darbu, un sabiedriskais transports pēc saraksta nekursē. Kam domāts saraksts? Iedzīvotājiem! Biļete maksā 1,15 eiro, bet man jākavē darbs.

Tas nav normāli, ka man “Rīgas satiksmes” sabiedriskā transporta dēļ jāzaudē darbs!
Evija Trifanova / LETA

Par ko man jāmaksā 1,15 eiro? Ja es nokavēju darbu “Rīgas satiksmes” dēļ un varu zaudēt darbu. Viņi man maksās kompensāciju?

Ir jābūt nodrošinātiem papildu sabiedriskā transporta autobusiem. Liela daļa iedzīvotāji brauc uz darbu. Mēs varam zaudēt darbu, ja kavējam. Un reizēm pat “izkrīt” kāds transports un nemaz neierodas, un vēl ar kavēšanos atbrauc nākamais.

Nu jau vairāk nekā 40 minūtes gaidu autobusu, kam bija jābūt pirms 40 minūtēm. Tūlīt jau jābūt nākamajam un vēl nav.

Galapunkts ir 3 pieturu attālumā. Es jau kavēju darbu. Tas nav normāli, ka man  viņu dēļ  jāzaudē darbs.”

Iesūtīja: Liene

33 komentāri

33 komentāri

 • Sanita

  Sanita

  Ja zini ka regulāri kavē tad ir jāiziet ātrāk no mājas. Un jārēķinās ar to ka transporti mēdz kavēties. Un ir reizes kad izkrit. Tad ir jāmeklē cita transporta iespējas vai pareizi kă iepriekş bija teikts, ka var iet ar kājām ;)
 • Anna Balode

  Anna Balode

  Uz 1. trolejbusu var iet ar rezervi kaut 2h... nekad nekas pēc saraksta neiet...
 • Vilnis Ampers
 • Linda Kuznov

  Linda Kuznov

  Duņka, kas duņka. Bļe ej kājām, brauc ar taksi, ja ir tik svarīgi nenokavēt. Ņaud tagad internetā, ka ir tik debīls darbs, ka to zaudē sava stulbuma dēļ. :D
 • Nu

  Nu

  Raksts gan ir pārlieku emocijām pārsātināts. Var redzēt, ka rakstīts neapdomājot un pirmo emociju varā, bet principā piekrītu autorei. Transports brauc gana reti (manā gadījumā 2 transporti stundā), lai šādas ķibeles nebūtu pieļaujamas.
 • Ieva Adamsone
 • hmmmm

  hmmmm

  Tas ir regulāri ka autobusi kavē,te pat 46 autobus regulāri pirmeram kavē no ritiem,man jābūt ziepniekalna 9 no rita,vinjs nekad neatnāk tikos cik rakstīts saraksata,aiziet vai atraak pa 15.min. Vai atnāk vēlāk pa 20-30.min. Ta pat ar 12.trolejbus no šmerla,nekad kr.barona iela neatnāk,vai kavē labu laiku,itseviski vakara no 19-19.40,kaut pietura esmu 10-15.min atrak pirms vinjam jābūt.RS būtu jāpiedomā par saviem darbiniekiem. Cik reizes neesmu zvanījusi uz Rīgas Satiksmi un jautājusi kur ir transports ka stāvu pietura un vinja veel nav,atbild tikai ka noskaidros un viss... Cik reizes pati neesmu darbu nokavējusi dabūjusi bridinajumus...
 • wow

  wow

  Jā kas tas par maršrutu?? otrām kārtām, kur Jūs strādājat, ja uzreiz atlaiž? Vai varbūt kavējat katru dienu un tā nav RS vaina.
 • Liene Liene

  Liene Liene

  Ievietojiet šo rakstu RD Satiksmes departamenta fb lapā-varbūt noreağēs
 • ;;;;

  ;;;;

  Sabiedriskā transporta maršrutu sarakstus neveido gaišreģi. Tāpēc visas situācijas paredzēt nav iespējams. Piemēram šodien uz akmens tilta saskrējās 5 automašīnas un dēļ tā izveidojās pamatīgs sastrēgums. Kavēja visi, gan tie kas brauca ar autobusi, gan tie kas ar privātajiem auto. Labi bija kājāmgājējiem un velosipēdistiem, jo viņi, to “korķi” varēja vienkārši apiet/apbraukt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!