Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

33 komentāri
Tas nav normāli, ka man “Rīgas satiksmes” sabiedriskā transporta dēļ jāzaudē darbs!
Evija Trifanova / LETA

“Labdien! Ko darīt? Katru rītu braucu uz darbu, un sabiedriskais transports pēc saraksta nekursē. Kam domāts saraksts? Iedzīvotājiem! Biļete maksā 1,15 eiro, bet man jākavē darbs.

Par ko man jāmaksā 1,15 eiro? Ja es nokavēju darbu “Rīgas satiksmes” dēļ un varu zaudēt darbu. Viņi man maksās kompensāciju?

Ir jābūt nodrošinātiem papildu sabiedriskā transporta autobusiem. Liela daļa iedzīvotāji brauc uz darbu. Mēs varam zaudēt darbu, ja kavējam. Un reizēm pat “izkrīt” kāds transports un nemaz neierodas, un vēl ar kavēšanos atbrauc nākamais.

Nu jau vairāk nekā 40 minūtes gaidu autobusu, kam bija jābūt pirms 40 minūtēm. Tūlīt jau jābūt nākamajam un vēl nav.

Galapunkts ir 3 pieturu attālumā. Es jau kavēju darbu. Tas nav normāli, ka man  viņu dēļ  jāzaudē darbs.”

Iesūtīja: Liene

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Sigita Kasperoviča
  +14 +11 -3

  Sigita Kasperoviča

  40 min kavēties transportam, tas ir normāli? cik ātrāk tad vēl ir jāiziet??
 • Kaspars Leikarts
  +9 +6 -3

  Kaspars Leikarts

  Vai tad RS izdomaja taisit remontus ielam? Suti kaut 20 autobusus, tapat visi bus sastreguma... 😀
 • Matiss Matiss

  Matiss Matiss

  Cilvēk, nomierinies un beidz trakot! Nepatīk braukt-ej kājām! Man piemēram Rīgā nepatīk braukt nedz ar sabiedrisko, nedz auto, labprātāk eju kājām vai braucu ar velo! Arī ziemā un lietū! Nāks tikai par labu Tavai veselībai!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl