Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

2 komentāri
Tas ir vājprāts! Rīgas kanāla laivās, kurās vizina pasažierus, “kapteiņi” ož pēc alkohola!
Rīgas kanāls. (Sintija Zandersone / LETA)

“Labdien! Kā tas nākas, ka Rīgas kanāla laivās, kuras vizina pasažierus pa kanālu uz Daugavu, tās vada “kapteiņi”, kuri ož pēc alkohola??? Un es neesmu vienīgā, kura to pamanīja.

Pēc pāris dienām arī kolēģe to pašu teica. Vai tad tiešām tas netiek kontrolēts? Kā var pārvadāt pasažierus un bērnus, kuri pat peldēt neprot, alkohola reibumā?????

Tas ir vājprāts! Konkrēti braucām ar kuģīšiem, kuri stāv nevis pie “Origo”, bet nedaudz atpakaļ, pāri “atslēgu tiltiņam”!”

Iesūtīja: Larisa

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

  • .
    +3 +3 0

    .

    Žūpības sākums meklējams jau lielo ģeogrāfisko atklājumu laikā :) Jo dzeramais ūdens bojājās, bet Rums un citi spirtotie nē
  • KOHO

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl