Sūdzību dēlis: Tas ir pilnīgs absurds – “Dīvāni un Dīvāni”! Kā šajos laikos var pastāvēt bizness ar šādu maldināšanu?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

15 komentāri
Tas ir pilnīgs absurds – “Dīvāni un Dīvāni”! Kā šajos laikos var pastāvēt bizness ar šādu maldināšanu?

“Sveicināti! Iegādāti ādas krēsli veikalā “Dīvāni un Dīvāni”, nokalpojuši godam divus gadus. Beidzoties garantijas laikam, sāka lobīties nost āda. Acīm redzami, ka ar ādu maz kas kopīgs šai precei.

Protams, pašlaik ir nu jau pagājuši pieci gadi kopš pirkšanas brīža, un pašsaprotami skaidrs par patērētāju tiesību divu gadu garantiju, bet tomēr tika nolemts doties tieši šodien pie pārdevēja, lai saņemtu kaut kādu skaidrojumu par pircēju maldināšanu!

Saņemtās atbildes bija tieši tādas kā izskats manai iegādātai precei pašlaik! Tas ir pilnīgākais absurds, nevaru saprast, kā mūsu laikos var pastāvēt tāds bizness ar šāda veida maldināšanu!

Lūdzam Jūsu palīdzību, lai pasargātu potenciālos pircējus no mūsu pieredzes!”

Iesūtīja: Sergejs

Foto