Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

12 komentāri
Tas ir nepieņemami, ņemot vērā, ka valsts valoda ir latviešu, nevis krievu vai grieķu

“Labdien! Rakstu par tēmu: “valsts valoda”. Kaut arī neesmu viena no tiem, kas šausminās par katru sīkumu, tomēr uzskatu, ka valsts valodas lietojums ir obligāts gandrīz visiem – gan tiem, kas dzīvo Latvijā, gan tiem, kas izplata preci ar veikalu starpniecību.

Tāpēc rakstu jums, jo saskāros ar kārtējo latviešu valodas neesamību – šodien iegāju “Euronics” veikalā un nopirku jau iepriekš noskatītas loku šķēres. Pēc pirkuma veikšanas devos uz sabiedrisko transportu, pieturā noskaidrojās, ka nedaudz jāuzgaida transports, tādēļ nolēmu izlasīt tikko nopirktā priekšmeta instrukciju!

Kā par pārsteigumu, instrukcija ir pieejama vairākās citās valodās, bet nav pieejama latviešu valodā.
Tas ir nepieņemami, ņemot vērā, ka valsts valoda ir latviešu, nevis krievu vai grieķu valoda.

Uzskatu, ka “attaisnojums”: “tulkotājs nepaspēja iztulkot.” Nav ne attaisnojums, ne arguments. Ja grib izplatīt preci, tad instrukcijā vienkārši ir jābūt iekļautiem norādījumiem latviešu valodā, un, ja nevar nodrošināt LV valodā, tad neizplata!

Es nesaprotu, – “Euronics” negrib saprast vai nesaprot, ka šādi tiek pārkāptas patērētāju tiesības uz valsts valodas lietojumu.”

Iesūtīja: Ketija

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • ZB
  +7 +3 -4

  ZB

  Nu ja nav skaidrs, kurš gals rozetē bāžams un kurš matos, tad nekāda instrukcija nepalīdzēs....
 • Elsa
  +6 +3 -3

  Elsa

  Kurš, pie velna, jebkad dzīvē lasītu instrukciju lokšķērēm? :D Es saprotu, ka kaut kādai sarežģītākai iekārtai ar daudzām pogām būtu derīga instrukcija, mēbelei būtu derīga instrukcija kā viņu salikt kopā, bet te aprakstītā problēma ir - nopirku pannu, nav instrukcijas, ko man ar viņu iesākt? :D
  Pakustini smadzenes, izmanto loģisko domāšanu un nekādas instrukcijas nebūs vajadzīgas nevienā valodā. Savu mūžu nevienu instrukciju neesmu lasījusi.
 • Vilnis Priede

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl