Sūdzību dēlis: Tāds tas “Rimi” mārketings! Gan pārdevēji, gan kasieri salīdzina plakātus ar čeku un neziņā rausta plecus!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

3 komentāri
Tāds tas “Rimi” mārketings! Gan pārdevēji, gan kasieri salīdzina plakātus ar čeku un neziņā rausta plecus!

“Labdien! Tāds tas “Rimi” mārketings! Plānotāja cena grāmatnīcā 5,60 eiro, bet “Rimi” ar dzelteniem saukļiem par 30% atlaidēm kalendāriem un plānotājiem no pilnas cenas, kas norādīta 7,99 (!!!) , identiskam plānotājam sanāktu ”lieliska ” atlaides cena 5,59, kas patiesībā ir standarts citos veikalos!

Ietaupījums ir nevis 30%, bet 1 cents, kas īstenībā nav ietaupījums. Aicinu cilvēkiem būt vērīgiem. Turklāt šis jau ir tikai viens no ļoti daudzajiem gadījumiem.

Varētu veselu regulāru rubriku atvēlēt šādiem un citādiem tirgotāju ”trikiem”. Līdzīgi bija ar baltajiem domino kauliņiem, kuri pienācās par konkrētu produktu pirkšanu (ka lielā plakātā pie produkta reklamēts) , bet gala rezultātā čekā neparādās un gan pārdevēji, gan kasieri, gan informācijas centra darbinieki pēta paši savus plakātus, salīdzina ar čeku un neziņā rausta plecus!

Nu kuram tad kaut ko vajadzētu zināt?! Citos gadījumos, kur ”ņem vismaz piecus gabalus un pērc lētāk”, pat salīdzinot visus norādītos svītrkodu ciparus uz plakātiem, pirkuma rezultāts atkal ir pircējam nelabvēlīgs.

Nāk prātā dziesmiņa – ”Nu kā tā var! Nu kā tā var!””

Iesūtīja: Jolanta

Foto