Sūdzību dēlis: Tā tiek mānīti “SuperNetto” pircēji! Cena pie preces nesakrīt ar summu pie kases!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

13 komentāri
Tā tiek mānīti “SuperNetto” pircēji! Cena pie preces nesakrīt ar summu pie kases!

“Labdien! “SuperNetto” Vaidavas ielā 9B vēlējos nopirkt buljona pīrādziņus 2 iepakojumus, par norādīto cenu pie preces 0,59 eiro centi par iepakojumu!

Bet kasē čekā uzrāda 0,70 par iepakojumu! Tā tiek mānīti pircēji… Preci nenopirku.”

Iesūtīja: Skaidrīte

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Anna
 • Rita_69
  +12 +12 0

  Rita_69

  Parasts notikums! Tā tas notiek arī veikalos Mego un Maxima. Paskaidrojums pie kases parasti skan šādi: laikam nepaspējām nomainīt čeku zīmes, vai otrs skaidrojums: šai precei akcija bija tikai līdz vakardienai... tà veikali dabū savu peļņu un muļķo pircējus...
 • Aita

  Aita

  Parasti cilvēki brīnās apkārt un paņem nepareizo preci neizlasot kus tieši ir uz akcijas. Tik paķer

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!