Sūdzību dēlis: Tā studenti dzīvo Bulduru dārzkopības vidusskolas “kojās”!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Tā mēs Bulduru dārzkopības vidusskolas “kojās” dzīvojam, gatavojamies eksāmeniem – guļam, gatavojam ēst, mazgājamies.”

Tā studenti dzīvo Bulduru dārzkopības vidusskolas “kojās”!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Apkopēja it kā ir, bet tikai, lai radītu skatu, ka strādā. Nedēļām nav vākts un tīrīts! Bet labi vismaz, ka viņai par to algu maksā. Vismaz nebadojas un var iegādāties sev tīrīšanas un dezinfekcijas līdzekļus!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta students.

Arī Bulduru Dārzkopības vidusskolas pārstāve Sanita Spure sniegusi komentāru par skolēna iesniegto sūdzību.

Sanita Spure
Bulduru Dārzkopības vidusskolas pārstāve

Mums ir nepatīkami, ka mūsu skola ir nepatiesi maldināta atrādot šīs bildes. Šajās telpās, kas bildēs ir apskatāmas NEDZĪVO SKOLNIEKI!

Šobrīd skolā notiek remontdarbi –tiek mainīti logi, siltināta fasāde, apkures sistēmas nomaiņa un jumta atjaunošanas darbi. Jā, celtniecības darbi,kā zināms ir saistīti arī ar zināmām neērtībām.

Kopmītņu iekštelpu kosmētiskais remonts tiek plānots uzsākt jau šogad, bet arī šobrīd kopmītnes telpas ir gana pieklājīgas un tīras.

Līdz ar rudeni, kopmītņu ēkas būs jaunā veidolā, savukārt nākamgad darīsim visu iespējamo, lai mūsu skolnieki dzīvotu pavisam svaigās, moderni iekārtotās kopmītnēs.

25 komentāri

25 komentāri

 • Liepa

  Liepa

  Bija iespēja tīrīt stāvu, katru nedēļu noteikta istabiņa tika pie tīrīšanas, bet tad skolas dome izdomāja to, ka bērni kategoriski nevar tīrīt, tad mūsu darbu darija apkopēja sākumā jau viss bija kārtībā, bet tad sākās paviršība! Nemazgātās toletes u.t.t
  Interesantākais arī ir tas ka skolēni Dienesta viesnīcā dzīvo ar svešiem īrniekiem, kuri nav parasti cilvēki, bet puse izmukuši no cietumiem, vai arī pat cietumnieki! Kopnītēs arī parādijās blaktis, Sākās ar īrniekiem un tad parādijās pie skolniekiem! Protams kad tika izsaukts beztabu tad visa vaina tika uzvelta uz skolēniem! Sienas, grīdas, logi viss jau bija sen jāremontē, to naudu ko skola bāž kabatā jau savus 3 remontus būtu uztaisījuši.. skola laba, skolotāji vissforšākie, Skolas Domei liels “fuj”
  Es varētu rakstīt un rakstīt par šo skolu, tik daudzas zināmas lietas, bet nekāda tolka no tā. Kā arī Paldies vecākiem ka nestāvējāt malā...
 • Ieva Cibuļska
 • jelgavniece

  jelgavniece

  Par remontu piekrītu, kaut vai vizuāli kosmētiskais. Par santehniku gan man komentāru nav.
  Bet, kopumā, piekrītu tiem, kas teic- vai patiesi ir tik grūti investēt katram pāris eiro tīrīšanas līdzekļiem un instrumentiem reizi mēnesī un pašiem sakopt? Tā ir ne tikai jauka prakse, bet arī var palīdzēt saliedēt kolektīvu. Kāpēc gan ne?
  Bet, nē, ērtāk ir visu "safočēt" un sūdzēties par "netaisnību".
  Vai arī maksājiet paši apkopējai/m, ja jau reiz pašvaldība to "nevar atļauties".
 • Puzle

  Puzle

  Ne jau apkopēja ir tā kas qirš uz grīdas, studenta jaunskungs!
 • Aija Lauva
  +12 +12 0

  Aija Lauva

  Esmu bijusī studente,paši tīrijām gaitenī, virtuvi,kāpnes, nesām ārā miskasti. Nedēļas dežūras - tas normāli bija. Sūdzas te paši par savu neizdarītu.😂
  • Komsomols

   Komsomols

   Jūs arī gājās subotņikos un cēlāt padomju zemi, mūsdienās tu nedrīksti cita īpašumā tīrīt sūdus.
 • Mareks Prusis
 • Mareks Prusis
 • Vēja slota.
  +11 +11 0

  Vēja slota.

  Kpc vajadzīga apkopēja? Pied.. studenti, tad paši arī lai dežurē un tīra. Nakošreiz zemē negribēs neko mest. Bet mūsdienu jaunatne jau nemāk na grīdu izslaucīt, ne izmazgāt. Mājās visu dara mamma. Tgd jau bērniem ir tiesības, bet nav pienākumu. Mēs mācoties vidusskolā jau no 4 klases dežurējām klasēs. Tīrījām, mazgājam paši. Gaiteņus pa vakariem apkopēja, bet bija arī lielās tīrīšanas, kad mazgājām logus gaiteņos, sienas, grīdas. Un ziniet, nekas nevienam nenotika, visi dzīvi veseli. Rokas nevienam nenokalta. :)
 • Aija Aņisimova

  Aija Aņisimova

  Viss atkarīgs no vadības kāda sistēma ir pieņemta katrā skolā.Ir joprojām daudzas skolas kur ir sastādīta nedēļu dežūra.Jo vieta kur uzturies daudzu mēnešu garumā,tāpat kāmājās aiz sevis ir jākopj pašiem.
 • Sandra Skalberga

  Sandra Skalberga

  Podu aiz sevis satìrìt vajag!!!Apkopèju atlaist un paşi,lai tìra!Algu nobìdìt remontiñam😊

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!