Sūdzību dēlis: Tā studenti dzīvo Bulduru dārzkopības vidusskolas “kojās”!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

25 komentāri

“Tā mēs Bulduru dārzkopības vidusskolas “kojās” dzīvojam, gatavojamies eksāmeniem – guļam, gatavojam ēst, mazgājamies.”

“Apkopēja it kā ir, bet tikai, lai radītu skatu, ka strādā. Nedēļām nav vākts un tīrīts! Bet labi vismaz, ka viņai par to algu maksā. Vismaz nebadojas un var iegādāties sev tīrīšanas un dezinfekcijas līdzekļus!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta students.

Arī Bulduru Dārzkopības vidusskolas pārstāve Sanita Spure sniegusi komentāru par skolēna iesniegto sūdzību.

Sanita Spure
Bulduru Dārzkopības vidusskolas pārstāve

Mums ir nepatīkami, ka mūsu skola ir nepatiesi maldināta atrādot šīs bildes. Šajās telpās, kas bildēs ir apskatāmas NEDZĪVO SKOLNIEKI!

Šobrīd skolā notiek remontdarbi –tiek mainīti logi, siltināta fasāde, apkures sistēmas nomaiņa un jumta atjaunošanas darbi. Jā, celtniecības darbi,kā zināms ir saistīti arī ar zināmām neērtībām.

Kopmītņu iekštelpu kosmētiskais remonts tiek plānots uzsākt jau šogad, bet arī šobrīd kopmītnes telpas ir gana pieklājīgas un tīras.

Līdz ar rudeni, kopmītņu ēkas būs jaunā veidolā, savukārt nākamgad darīsim visu iespējamo, lai mūsu skolnieki dzīvotu pavisam svaigās, moderni iekārtotās kopmītnēs.