Sūdzību dēlis: Tā izskatās Jūrmala 2019. gadā – briesmīgā kāpņu telpa namu pārvaldniekam neinteresē!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vēlos no visas dzīvojamās mājas, kas atrodas Jūrmalā, Jurģu ielā 4, informēt par briesmīgo kāpņu telpas stāvokli! Remontdarbi nav veikti kopš 1986. gada – izskatās, ka namu pārvaldnieku tas neinteresē.”

Tā izskatās Jūrmala 2019. gadā – briesmīgā kāpņu telpa namu pārvaldniekam neinteresē!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Par ko tiek ņemta apsaimniekošanas un uzturēšanās maksa? Vismaz sienas viņi varētu vienu reizi nokrāsot! Tā ir mazģimeņu māja ar vienu kāpņu telpu, kur dzīvo normāli cilvēki ar bērniem. Tā nav dzērāju māja vai sociāla māja, bet pēdējā laikā sociālās mājas pat labāk izskatās!

Kā arī mūsu ārdurvis nav aprīkotas ar kodu, bet ir čips. Tie, kas vēlas, var uzlikt domofonu, bet par to jāmaksā! Piemēram, es negribu maksāt par to! Ja domofons ir uzlikts, bet kaut kas notiek, un tas nedarbojas? Cilvēkam pēkšņi var kļūt slikti, bet viņš elementāri nevar atvērt durvis ātrajai palīdzībai vai policijai/glābējiem.

Vai tās nav pretrunā drošības noteikumiem? Firma arī saka, ka kods nav paredzēts! Manuprāt, tas nav normāli uzspiest likt domofonu! Cik zinu, parasti ir arī durvju kods,” sūrojas “Bez Tabu” skatītāja Kristīna.

2 komentāri

2 komentāri

  • Ausainis

    Ausainis

    Nomazgās sienu kaimiņi protestēs ka mākslas darbs pazudis.
  • jērmalnieks

    jērmalnieks

    Par to bij jādomā ,kad pārdeva žirgagalvām,pšlaik namu pārvaldnieks nevar sazagt saimniekiem un būt labs pret jērmalniekiem!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!