Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

2 komentāri
Manuprāt, tā ir vistīrākā mānīšanās! Nopirku priekšapmaksas karti “Zelta zivtiņa”

“Sveiki! Esmu atbraukusi uz Latviju uz neilgu laiku (nedēļu) un nopirku priekšapmaksas karti “Zelta zivtiņa” par 3,99! Pasūtīju paku ZZ EIROPA, samaksāju 6,99.

Visi zvanītie un saņemtie jābūt bezmaksas, bet, kad saņēmu zvanu no Nīderlandes, par 6 minūtēm noņēma 1,00 eiro ar centiem…!?

Tā ir vistīrākā mānīšanās, manā skatījumā!”

Iesūtīja: Zita

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • KR
  +2 +2 0

  KR

  Tā pat šim tarifam ir arī termiņš un limits, iesaku sākumā piezvanīt uz bezmaksas zelta zivtinas info dienestu, nevis piesārņot internetu ar savu nezināšanu/nemācēšanu.
 • Zelta Zivtiņa
  0 0 0

  Zelta Zivtiņa

  Sveiki! Neskaidrību gadījumos lūgums sazināties ar ZZ info dienestu, doties uz Tele2/ZZ centru vai rakstīt soc. tīklos., minot telefona numuru. Visu pārbaudīsim un paskaidrosim. Jūsu Zelta Zivtiņa

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl