Sūdzību dēlis: Suns – modes lieta? Vēlos izteikt publisku FUI šai personai!!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

4 komentāri
Suns – modes lieta? Vēlos izteikt publisku FUI šai personai!!

“Sveiki. Redzēju, ka Jūsu Sūdzību dēlī ielikta sūdzība par sunīti, kurš neesot tās šķirnes, ko šī sieviete pirkusi, bet komentāros kāda meitene ielikusi, ka šī sunīša “saimniece” šo sunīti pārdod tālāk, jo redziet nav šķirnes suns.

Šo sūdzību var apskatīt šeit!

Pats interesantākais, ka šī sieviete pārdod viņu tālāk ar aprakstu, ka tas IR punduršpics!!!! Sludinājumu iespējams apskatīt šeit!

Vai tas ir normāli no cilvēku puses sūdzēties un pēc tam pašam maldināt citus? Un – vai ir normāli, ka cilvēki pērk šķirni, nevis suni??

Žēl šīs mazās radībiņas, jo nevar zināt, kas ar sunīti notiks. Vienīgi varam cerēt, ka sunītis netiks izmests uz ielas, jo nav “modes lieta”, ko šī “dāma” sev vēlējās!!!

Vēlos izteikt publisku FUI šai personai un lūdzu šīs dāmas radiniekus, draugus, kaimiņus sekot līdzi situācijai, lai beigās necieš šis suns!”

Iesūtīja: Inese