Sūdzību dēlis: Sūdzos par to, ka atkritumus izmet vietā, kur tos nevar izmest!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

2 komentāri
Sūdzos par to, ka atkritumus izmet vietā, kur tos nevar izmest!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Sūdzos par to, ka atkritumus izmet vietā, kur tos nevar izmest. Kā arī izmet tādas lietas, kuras pat nedrīkstētu izmest.”

“Piemēram, lapu maisi, būvniecības gruži, citreiz tie paši mājas atkritumi, kuri nav ielikti maisā! Ja es nedzīvotu otrpus žogam – nesūdzētos, bet tas, ka šie gruži arī tiek iekšā manā sētā, bojā visu skatu, miskastes tur pat blakus, bet nē, jāņem un jāmet citur.

Šo skatu var redzēt Kristapa Helmeņa ielā aiz veikala “Top”!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Vensija.