Sūdzību dēlis: Strūklakas pamatne pamatīga “gaļas rīve”!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

5 komentāri
Strūklakas pamatne pamatīga “gaļas rīve”!

“Sveiki! Ogrē atjaunoja skvēru un izveidoja skaistu strūklaku, bet ir viena lieta, kas daudzus uztrauc, tai skaitā arī mani! Tai strūklakai grīda ir tīrā “sakņu rīve”! Bērnam skrienot cauri, ja sapinas kājas vai viņš to mazliet pavelk, tad obligāti “gaļa” paliek uz restēm. Es saprotu, ka tas ir domāts kā pretslīdēšanas elements, bet ne jau nu sakņu rīve!” raksta sašutis ogrēnietis.

“Šajā karstajā laikā bērni raujas uz turieni, bet mājās vienmēr ejam raudādami, nolīmēti ar plāksteri (labākajā gadījumā). Jau tā bez apaviem nelaižam, bet tā vai tā sanāk krist!”