Sūdzību dēlis: Strenču estrādes grīdas ir caurumainas!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Strenču estrādē grīdas caurumainas.”

Strenču estrādes grīdas ir caurumainas!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Kā tā var atstāt? Šeit taču staigā bērni. Pašvaldība neliek nekādas zīmes vai norobežojuma lentes,” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Miks.

4 komentāri

4 komentāri

 • Inga
 • Kaka

  Kaka

  Kapec berniem butu jastaiga pa estradi? Nav kur citur staigat? Ir pietiekosi daudz celu un zalaju kur staivat
  • Lana

   Lana

   Pareizi, kāpēc būtu jāstaigā pa pussagruvušu estrādi? Tiešām citu vietu nav???
   • Lana

    Lana

    Un varētu padomāt, ka tie bērni skatīsies uz zīmēm vai lentām. Un tad atkal bļaus, ka nav norobežojoša sēta uzcelta....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!