Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

5 komentāri
“Stradiņos” gaišā dienas laikā turpina spīdēt spuldzes!

“Sveiki! Vēlos noskaidrot, kāda iemesla pēc “Stradiņos” gaišā dienas laikā ēkā, kura praktiski sastāv tikai no stikliem, ēdnīcā deg neskaitāmas lampas?” vaicā “Bez Tabu” skatītājs Edgars.

“Domāju, ka to naudu, ko samaksā par elektrības rēķiniem, varētu novirzīt kaut vai labdarībai vai darbinieku algām,” ierosina Edgars.

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • EWIS
  +7 +4 -3

  EWIS

  Edgaram racionālāk liekas to nobildēt, nopublicēt internetā un jautāt kapēc. Pieiet pie kāda no apkalpojošā personāla, izteikt savas pārdomas un rast risinājum - tik daudz saprāta laikam par daudz prasīts.
 • Nu ja
  +2 +2 0

  Nu ja

  Un tad, kad gaismas nedegtu, tad būtu sūdzība, ka gaismas nav ieslēgtas. Kāpēc, Edgar, nesūdzaties par to, ka veikalos gaismas spīd? Skolās? Kafejnīcās?

  Ka tik piekasīties!
 • Kika Kika
  +3 +1 -2

  Kika Kika

  Un?skolās arī dien dienā spīd spuldzes.pa katru s... saksim sūdzēties.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl