Sūdzību dēlis: “Stipro skrējiens”, paldies par medaļu, bet mans bērns bija šokā, atverot “Sportland” maisiņu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

13 komentāri
“Stipro skrējiens”, paldies par medaļu, bet mans bērns bija šokā, atverot “Sportland” maisiņu!

“Labdien! Esmu neizpratnē par šogad rīkoto “Stipro skrējienu”. Visu cieņu – pats skrējiens un šķēršļi ir interesanti. Piesakot bērnu uz “Mazo stipro skrējienu”, aprakstā rakstīts, ka dāvanas no sadarbības partneriem. Paldies par medaļu, bet mans bērns bija šokā, atverot “Sportland” maisiņu un tajā dāvanā ieraugot 0,3 l ūdeni! Turpat blakus bērniem maisiņā bija arī vitamīni!

Pēc kādiem kritērijiem tika izvēlēti bērni, kuriem būs ūdens un kuriem arī vitamīni? Kādēļ par ieeju šogad jāmaksā 5 eiro no cilvēka? Ko tur redzēt?

Tāpat līdzi neizskriesi “Stipro skrējienu” – un cik maksā aiziet uz “Sportland” telti iepirkties vai nopirkt saldējumu? Pagājušajā gadā bija daudz interesantāk – gan veselību varēja pārbaudīt ar trenera uzdevumiem, gan bērnu stūrītis, gan “LMT straume”, kur varēja līdzi sekot skrējienam utt. Interesanti, ko saka organizatori.”

Iesūtīja: Iveta

Foto