Sūdzību dēlis: “Sportsdirect” veikalā “Olimpija” iegādājos apavus, kuriem atlīmējās papēdis! Rezultāta nekāda

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Esmu kārtējais apavu lietošanas upuris! 19.07.2017. “Sportsdirect” veikalā (“Olimpija”) tika iegādāti apavi Adidas San Remo Sn54 Black/B (44.7) .

“Sportsdirect” veikalā “Olimpija” iegādājos apavus, kuriem atlīmējās papēdis! Rezultāta nekāda

05.09.2017. konstatēju, ka apaviem atlīmējies papēdis (neliels stūrītis)! Momentāni sagatavoju apavus vešanai uz “Sportsdirect”, nomazgāju ar ūdeni un marine cleaning cream balto gumijas maliņu, lai nav netīra un sapūtu Scholl Fresh Step apavu dezodorantu!

Aizvedu uz “Sportsdirect”, iesniedzu, pārdevēja pajautāja, kā kopju apavus, atbildēju ar ūdeni un piebildu, ka sapūtu ar apavu dezodorantu, jo tie vēl smaržoja!

Pārdevēja savāca apavus un teica, ka atbilde būs 15.09. Šodien aizbraucu uz “Olimpiju”, “Sportsdirect” un saņēmu atteikumu ar tādu interesantu atbildi!

Apskatot šo tekstila materiālu, izskatās, ka tas ir sintētiskais! Sintētisko materiālu drīkst mazgāt ar rokām un saimniecības ziepēm!

Fascinē tas, ka pamatojumu – slēdzienu, ir izdomājusi pati “Sportsdirect” darbiniece!!! Fascinē punkts, smaržo pēc veļas pulvera! Līdz ar to secina, ka pakļauti mitruma iedarbībai, jo mazgāti veļas mašīnā!

Bet sintētiskos var mazgāt ar rokām un ir bio, eko veļaspulveri!! Interesanti tas, ka darbiniece smaržo apavus un pēc smaržas konstatē, ka veļas pulveris!

Laikam “Sportsdirect” strādā eksperte!!! Darbiniece atbildēja to, ka varu nest apavus uz ekspertīzi par 60 eiro! Uzsvēra to, ka 60 eiro!!!

Protams, likums tagad tāds, ka patērētājs tiek atbaidīts ar šo 60 eiro ekspertīzes cenu, un kāpēc tā tik augsta?”

Iesūtīja: Modris

Foto

Lūk, Bez Tabu sagatavotais stāsts par šada veida situācijām:

2 komentāri

2 komentāri

  • Raimonds Viļums

    Raimonds Viļums

    Lauma Belska nav mums tas Rīgas veikals tāds kā netā. Diemžēl.
  • Artis.

    Artis.

    Būtu līdzīgus apavus nopirkusi tirgū un bēdu nezinātu. Ir ļoti daudzi itkā firmas veikali, bet apaviem tiek uzšūta vai uzlikta firmas logo zīme. Un tirgo kā fimas apavus. Bet cilvēki nopērk apavus pa 50.euro kas tirgū maksā 8.euro. tikai bez logo. Neesiet ti lētticīgi. Fimas veikali tikai tā dzīvo. Liepājā pats personīgi zinu divus šādus veikalus. Nosaukumus nevēlos publiski saukt. Gribiet pārmaksāt trīs vai četras reizes, ejiet uz kādu firmas veikalu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!