Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

11 komentāri
“Sportsdirect” veikalā atteica izmaksāt naudu atpakaļ! 3 eiro starpību varu dabūt viņu dāvanu kartē

“Labdien! SPORTSDIRECT veikalā atteica izmaksāt naudā atpakaļ! Ieraudzīju akcijā bērnu kediņas pa 3 eiro. Nolēmu nopirkt savam dēlam un krustdēlam ar. Paņēmu melnās kediņas 23 izmēru cerēdama, ka tās ar maksās 3 eiro kā tādas pašas, kurām uz 24 izmēru bija cenu zīme ar atlaidi uzlikta 3 eiro. Diemžēl pie kases, kad maksāju naudu 9 eiro, tik kad jau čeku izsita, sapratu, ka šīm kedām, lai gan dizains tas pats un vienu izmēru mazāks, kāds bija akcijas precei, tomēr, maksāja 6 eiro.

Teicu, ka neņemšu tad, ka iešu tad paņemšu izmēru lielāku, kas ir pa 3 eiro. Pārdevējs teica, lai griežos blakus kasē, jo būs jāpilda veidlapa. Nonākot blakus kasē saku, ka neņemšu šis pa 6, bet pa 3 eiro..

Kasiere teica, ka viņi naudu tāpat man neatgriezīšot un, ka starpību varu dabūt viņu dāvanu kartē un, ka pati esmu vainīga, ka neredzēju, ka tieši šīm kedām nav tā akcija un viņi nav ieintresēti atdot man skaidru naudu.

Tā kā biju ar mazu 1.3 gadnieku, kurš bija jau saguris, nepaliku skaidroties.. Tik pēc tam domāju no kuriem laikiem, tāda politika ir? Es uzreiz uz vietas gribēju naudiņu atpakaļ, bet man saka, ka varu izņemt tikai viņa veikala dāvanu karti..

Nu ko es pa tiem 3 eiro tur varētu nopirkt??!! Tāpat man būtu jāpiemaksā. Intresanta politika viņiem! Vai tiešām man nav tādu tiesību saņemt naudiņu atpakaļ pie tam uzreiz, kad sapratu, ka kļūdījos?

Tieši pirms manis ar bija vīrietis, kas atnesa kurciņu, kura mazajam bija pa mazu un viņi ar viņam pateica, ka naudiņu nedos atpakaļ, bet var izmantot to naudu ar dāvanu karti viņu veikalā!!”

Iesūtīja: Iveta

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Loğika
  +5 +3 -2

  Loğika

  Ja precei nav defekta, veikalam nav pienākums atgriezt naudu. Tīri tik cik,ja tā ir iekšējā politika, kā piem H&M veikalā,kad cilvēks vēl paspēj uzvilkt drēbes uz nelielu pasākumu un saglabājot birkas pēc tam preci samainīt. Čeks ir naudas darijums, un, lai darbinieki neveiktu kasē mahinacijas, visam ir jābūt saskaņotam. Arī dēļ VID pārbaudēm - naudas atgriešana uzrādās Z atskaitēs un tām ir jābūt ar visiem prasījuma pieteikumiem, atgriešanas aktiem utt. Ja katrs pircējs tā noslogos sistēmu, dēļ tā,ka nevar noprecizet informāciju pirms norēķina, būs haoss.. Šāds situācijas risinājums veikalos nodrošina, ka nauda, kas ir ienākusi veikala kasē, jebkurā gadījumā tur arī paliek. Ļoti daudzos veikalos ir tāda politika, tādēļ ne jau tā at vien izdomāta, lai apgrūtinātu klientus, bet, lai liktu tiem pārdomāt savus pirkumus.
 • Lote
 • Ku-ku
  +3 +1 -2

  Ku-ku

  Vai tad nevar pie kases pajautat vai tiesam ir tada cena,vispirms samaksa un tad brinaas...kad čeks ir iznacis jau ir sarezgitaka problema ,kas katra veikala ir savadak...ir jaseko lidz pasam pircejam!!!Ja jau piedavaja dot davanu karte tos 3 eiro-kada atskiriba skaidra vai karte, ja tapat nemsi vel vienu pari turpat uz vietas...? Nevaig pasiem sev sarezgit visu un padomat ar galvu...pilnigi sviestaina sudziba.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl