Sūdzību dēlis: Sporta inventāru ar PVN neapliek? Kaut kas jauns?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Bieži iepērkos šajā veikalā un esmu apmierināts ar preci un apkalpošanu, bet ievēroju, ka pirkuma čekā ir teksts ”ar PVN neapliek”! Pēc pēdējā izdarītā pirkuma, saņemot čeku, ievēroju atkal šo tekstu! Vērsos pie pārdevējiem ar jautājumu, bet viņi ”gudri” izvairījās aizbildinoties, ka šādi jautājumi jāuzdod veikala vadītājam… Tā kā man patika apkalpošana un prece, tad devos projām, bet mājās sapratu, ka pārdevēji klientus uzskata par muļķiem! Kā pārdevējs var nezināt, ka krāpjas un apiet nodokļus! Vēlos lielāku rezonansi šim, jo, iespējams, šis nav vienīgais ”gudrinieku” veikals,” raksta Bez Tabu skatītājs Kaspars.

Sporta inventāru ar PVN neapliek? Kaut kas jauns?
15 komentāri

15 komentāri

 • Aigars

  Aigars

  Šis ir spilgts piemērs, kā tiek apčakarēta valsts. Šajā adresē ir reģistrētas vairākas firmas, kuras neviena nav pvn maksātāja un dažām pat ir nodokļu parādi un pagājušajā gadā nav nodokļos samaksātas neviens cents. Ka te vispār var kāds vēl aizstāvēt šādas darbības un kaut ko pārmest šī raksta autoram. Manuprāt šādos veikalos nevajadzētu vispār iet iepirkties.
 • Max Ivanovs

  Max Ivanovs

  Kārtējais BEZTABU bullshits. Pēdējo laiku publicē kaut kādu "hujņu". Laikam tiešām vaira nav par jo rakstīt.
 • Kaspars

  Kaspars

  Ok, apskatījos - tiešām nav PVN maksātājs, bet uzskatu, ka pārdevējam jāzin tik vienkāršas lietas kā uzņēmuma statuss. Atvainošanās no manas puses un miers :)
 • lasma

  lasma

  Viss apmierinot-i apkalpošana, i prece. Nu bet tad kāda starpība par to PVN? Vizdrīzāk uzņēmums nav PVN maksātājs. Kāpēc ir jātaisa kašķis un jāceļ neslava veikalam, kurā bieži iepērkas un viss pārējais ok. Kas tā latviešiem par riebīgu īpašību-ka tik pakasīties, pasūdzēties,nostučīt, kādam nepatikšanas sataisīt.
 • Laura Kezena

  Laura Kezena

  Cilvēki reāli dīvaini. PVN precēm čekos piemēto tikai PVN maksātāji. Mazie uzņēmumi, pašnodarbinātie u.c. visbiežāk ir PVN nemaksātāji, tādēļ arī čekā nav atspoguļots PVN. Vai tad jūs, tirgojot savas nevajadzīgās lietas, PVN uz valts kasi pārskaitat?
 • Reinis Silovs
 • Eh
  +10 +10 0

  Eh

  Nabaga apkalpojošais personāls, kam ar šitādiem, citējot, “gudriniekiem” Kaspariem jātiek galā...
 • Dace Znatnaja
 • ...
 • Aiva Tace

  Aiva Tace

  Man vakar šādu čeku iedeva. Paskatījos, nobrīnījos, nu neko.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!